PRZYJMOWANIE I RATOWANIE WSTRZYMANE - NIE MAMY ZA CO POMAGAĆ

Wsparło 1 547 osób
68 245 zł (98,9%)
Adopcje

Rozpoczęcie: 4 Maja 2022

Zakończenie: 10 Października 2022

Godzina: 23:59

Przepraszamy, że z opóźnieniem ale chcemy zamledować Wam rezultaty tego co robimy.

Na wstępie napiszemy, że wszystkie 9 zwierzaków właścicielskich zostało odorbaczonych, odpchlonych, zaszczepionych, zaczipowanych i wykastrowanych. Wszystkie wróciły do właścicieli.

8 zwierzaków znalazło nowe domy. Wszyscy wyjechali odrobaczeni, odpchleni, zaszczepieni, zaczipowani i wykastrowani. Jasia wciąż jest pod finansową opieką fundacji ze wględu na towarzyszące jej choroby.

2 zwierzaki (Radzio i Donka) wciąż szukają domu. Są odrobaczeni, odpchleni, zaszczepieni, zaczipowani i wykastrowani. Oboje pozywtywnie nastawieni do świata :) Chodzą na smyczy. Domu szukają na terenie całej Polski :)

Miluś niestety nie zdążył znaleźć domu   Ostatnie tygodnie spędził z nami. Przytył kilka kilogramów, wreszcie przestał być chodzącym szkieletem. Nie musiał martwić się o pelną miskę i miejsce do spania.
Niestety pewnej w nocy stan zdrowia Milusia bardzo się pogorszył. Psiak odchodził a my jedyne co mogłyśmy zrobić to pomóc mu szybciej przejść za tęczowy most. W ostatniej drodze towarzyszyła mu Ania.

Dziękujemy, że dzięki Wam możemy zmieniać los bezdomnych zwierząt <3

Wsparło 1 547 osób
68 245 zł (98,9%)
Adopcje