Maleńkiego szczeniaka Pietruszkę potrącił samochód. Apelujemy o natychmiastową pomoc dla tego malucha

do końca
Wsparło 95 osób
1 517 zł (47,85%)
Brakuje jeszcze 1 653 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 8 Września 2019

Zakończenie: 24 Września 2019

Do przedstawicielstwa naszej fundacji zwrócili się wolontariusze z Zaporoża z prośbą o pomoc w leczeniu szczeniaczka Pietruszki.

Pietruszka jest kolejnym przykładem na to, na ile obojętni i niewrażliwi są niektórzy kierowcy środków transportu. Ten maluch był przestraszony i przeraźliwie krzyczał, dopóki przypadkowi przechodnie nie wyciągnęli go z rowu. Osoby, które znalazły Pietruszkę, od razu wezwały wolontariuszy, ci natychmiast przyjechali, aby zabrać maluszka do lecznicy weterynaryjnej.

Podczas badania lekarze stwierdzili złamanie barku. Piesek bezustannie krzyczał z bólu, on jest jeszcze taki malutki... Weterynarz podjął decyzję, że nie należy zwlekać z operacją. Zabieg chirurgiczny był skomplikowany, ale dzięki doświadczeniu lekarzy przebiegł pomyślnie. Pieskowi założono stabilizator zewnętrzny. Istnieje dość duże prawdopodobieństwo, że Pietruszce będzie potrzebna kolejna operacja, ale dowiemy się o tym za jakiś czas. RTG wszystko nam pokaże...

Szczeniaka czeka bardzo długa droga do odzyskania zdrowia i pełni sił. Pietruszka jest młodziutki, mamy nadzieję, że ma ogromną wolę walki i poradzi sobie z tym nieszczęściem, które go spotkało. Pietruszka bardzo prosi Was wszystkich o wsparcie finansowe – trzeba zapłacić za jego operację, całkiem możliwe, że za kolejną też, a potem czeka go rehabilitacja, która również dużo kosztuje.

Możemy liczyć na Waszą pomoc? Pomożemy Pietruszce razem, aby mógł całkowicie wyzdrowieć i znaleźć kochającą, troskliwą rodzinę?

Pomogli

Ładuję...

Organizator
15 aktualnych zbiórek
62 zakończone zbiórki
do końca
Wsparło 95 osób
1 517 zł (47,85%)
Brakuje jeszcze 1 653 zł
Wesprzyj