Pomóż Malcie stanąć na łapy...

Malta to około 7 letnia suczka, która od ponad pół roku przebywa w Krakowskim Schronisku. Tak, to typ American Staffordshire Terrier, psiak przecudowny, przekochany, bezproblemowy. Suczka jest przyjaźnie nastawiona do ludzi i innych Zwierząt.

Jak, każdy pies w naszym Schronisku, miała kiedyś właścicieli. Ufała, kochała i została zdradzona. Do psiego sierocińca trafiła podczas egzekucji komorniczej, w której uczestniczyli inspektorzy KTOZ. Rodzinka uciekła, a Maltę zostawiła samą sobie w opustoszałym mieszkaniu. Nie zdawało się to wyrokiem, wszystko wydawało się kwestią czasu. Wspaniały pies, szybka adopcja, nowy dom.


Niestety życie, to nie jest bajka. Ostatnio Malta zaczęła się dziwnie zachowywać. Nienaturalnie, jak dla niej. Zawsze była taka wesoła i energiczna. Szalała podczas zabaw i emocjonowała się na widok człowieka. Nagle zaczęła gasnąć. Coraz niechętniej wstawała, nie pałała entuzjazmem na widok piłeczki, nie kwapiła się do jedzenia. Lekarze zaczęli dociekać co się z nią dzieje. Po wstępnych badaniach, konsultacjach i zdjęciu RTG okazało się, że Malta ma zmiany neurologiczne w kręgosłupie.


Cicho liczymy na to, że nie są to zmiany nowotworowe. Jednak to wszystko to zaledwie nasze domniemania. Nie zdradzimy jej, jak poprzedni właściciele. Będziemy walczyć o jej życie i liczymy na Państwa pomoc. Żeby pomóc Suni, w pierwszej kolejności potrzebna jest dokładna diagnoza. Maltę czeka więc wycieczka do Wrocławia, ponieważ zwróciliśmy się o pomoc do autorytetu w dziedzinie chirurgii i radiologii, do dr Niedzielskiego. Dowiedzieliśmy się, że na dzień dobry konieczny jest rezonans magnetyczny i później prawdopodobnie operacja. To wszystko jest szalenie kosztowne, ale w porównaniu do życia tego wspaniałego psa...naprawdę bezcenne. Serdecznie prosimy więc Państwa o empatię i mobilizację. Każda złotówka pozwala nam zapewnić Suni opiekę na najwyższym poziomie.

Wsparli

100 zł

Anonimowa Pomagaczka

20 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

emikam

Wpłacajmy choćby trochę, a suma się powiększy. Powodzenia!!
50 zł

Anonimowa Pomagaczka

Kochana trzymam kciuki. Obys wróciła do zdrowia!

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
16%
584,37 zł Wsparło 20 osób CEL: 3 484 ZŁ