Mamy Kota

Wspieraj co miesiąc

Reprezentant Amelia Wydra

E-mail mamykota@viva.org.pl

Telefon 600 905 923

Lokalizacja Kraków, małopolskie

Jesteśmy grupą ludzi, którzy MAJĄ KOTA i którym kocie dobro leży na sercu. Dlatego robimy, co w naszej mocy, żeby ideę posiadania kota szerzyć i nieść w świat. Jesteśmy grupą nieformalną i jak dotąd nie mamy zamiaru się nadmiernie formalizować, bo obawiamy się, że mogłoby to zabić nasz zapał i autentyczność. Jako nieformalna, ale zorganizowana grupa należąca do Fundacji Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva! pomagamy w sposób spójny i zaplanowany.

Po pierwsze – STERYLIZACJA. Uważamy, że jest to jedyna skuteczna i słuszna metoda walki z bezdomnością kocią. Zupełnym przypadkiem trafiamy w miejsca, gdzie ta świadomość jeszcze nie dotarła; wdrażamy ją, dzięki czemu co roku na świecie pojawia się o kilka miotów niechcianych kociaków mniej.

Po drugie – DOM. Czasem bywa, że złapane do sterylizacji koty są w pełni oswojone i nie radzą sobie na wolności. Szukamy dla nich domów. Ponieważ wiele z nich zostało już nieraz zawiedzionych przez człowieka, dbamy o to, aby te, które trafiają w „mamokocie” ręce, przechodziły z nich do odpowiedzialnych i świadomych domów oraz rąk ludzi w nich mieszkających. Ponieważ zwierzaki ratujemy, poświęcając własny czas i pieniądze, to decyzje adopcyjne podejmujemy samodzielnie i mamy swoje standardy, od których nie odstępujemy.

Ładuję...

20 zł

Google Pay

2 darowizny na tę organizację, ostatnia