Pomoc dla schroniska AMICUS

Marta Słowikowska
organizator skarbonki

Kochani ,głogowskie schronisko AMICUS prosi Nas o pomoc. Piszą tak:

"Bez waszej pomocy to my staniemy się bezdomni i bezradni. Teren, na którym znajduje się nasz azyl, został wystawiony na sprzedaż. Po raz kolejny tracimy wszystko, co mamy, co stworzyliśmy od zera. 

Zakup samego terenu to ponad 200 000 zł. Dodatkowo opłaty związane z zakupem i zagospodarowaniem terenu to kolejne koszty. Będziemy potrzebować również płotu wraz z bramą, to niestety kolejne 50 000 zł. Liczymy, że na nowym terenie uda się postawić również kilka nowych kojców, a to znowu koszty. Łącznie nasz azyl to będzie 0,5 hektara ziemi. 

Prosimy, pomóżcie nam zostać w domu! Nie łatwo znaleźć miejsce, gdzie może powstać azyl dla zwierząt. Muszą być spełnione odpowiednie warunki. Możliwość wyjścia na spacer i dobry dojazd, a jednocześnie powinno to być miejsce, gdzieś na uboczu, na obrzeżach miasta. Tu mamy wiele osób, które przychodzą do nas regularnie, niektórzy wręcz codziennie. Od lat stworzyliśmy piękne miejsce, które kochacie. Nie chcemy tego zmieniać, tym bardziej, że nie mamy pewności, że uda nam się znaleźć jakiekolwiek inne lokum. 

Pomóżmy im zostać w domu , proszę, wierzę w moc Facebooka i Wasze dobre serduszka ♥️♥️

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
0%
0 zł Wsparło 0 osób CEL: 1 000 ZŁ