Pomoc dla Jeżonautów! Potrzebne maty grzewcze na cito!

Zbiórka zakończona
Wsparło 69 osób
2 872 zł (103,6%)

Rozpoczęcie: 26 Marca 2021

Zakończenie: 5 Maja 2021

Godzina: 23:59

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.
01 Maja 2021, 21:26
Pomożemy jeszcze raz? Zbieramy na zakup 3 małych mat grzewczych.

Pomożemy jeszcze raz? Jeżonauci mają pod opieką w tym okresie mnóstwo mlodych jeży. Walczą o nie do końca a maty grzewcze w tym skutecznie pomagają. Osoby, które chcą również przekazać reczniki papierowe prosimy o kontakt prv fanpage. A jak wyglądał odbiór pierwszych zamówionych mat dla Jeżonautów sprawdzcie sami :-)

Pokaż wszystkie aktualizacje

22 Kwietnia 2021, 12:53
Maty w drodze, oczekiwane zamówienie niedługo otrzymamy :-)

Mamy to . Pierwsze 2 maty grzewcze dla Jeżonautów już w drodze na adres naszego Stowarzyszenia . Wraz z transportem zawieziemy również ręczniki papierowe, które dla Jeżonauci.
zbieramy. Prosimy wszystkich o kontakt tel 887-204-420 lub PRV fanpage, kto może wesprzeć inicjatywę. Są one niezbędne u Jeżonautów - towar deficytowy . Przekazanie ręczników papierowych po kontakcie telefonicznym w biurze lub w miejscu wskazanym przez darczyńców. Podjedziemy, odbierzemy ręczniki. Prosimy o wsparcie dla Stowarzyszenia, które pomaga jeżom dostarczanym interwencyjnie z naszego powiatu. O wszystkich naszych działaniach informujemy na naszym fanpage.

01 Kwietnia 2021, 12:04
Pomoc dla Jeżonautów! Potrzebne maty grzewcze na cito!

Kochani, została kilkukrotnie podniesiona kwota zbiórki. W ramach aktualnych potrzeb, które zostały ustalone na 2000 zł, pomniejszamy ją do ostatecznej kwoty 1100 zł aby zakupić już dwie pierwsze maty i dostarczyć je do ośrodka Jeżonauci. Fakturkę z zakupu wstawimy na zbiórce po odebraniu zakupu.

Kochani, od początku powstania Stowarzyszenia korzystamy z pomocy wyspecjalizowanych ośrodków. Nie oszukujmy się, nie wszystkim zwierzętom jesteśmy w stanie dostarczyć opiekę z prawdziwego zdarzenia. W zeszłym roku mieliśmy okazję interwencyjnie dostarczyć jeże pod opiekę Stowarzyszenia Jeżonauci z Poznania. Jesteśmy pod wrażeniem ich pracy na rzecz jeży. Potrzebna kwota do zebrania to około 2000 zł. Potrzeby Jeżonautów zostaną zapewnione na najbliższy rok dzięki państwa wsparciu. Prosimy o wsparcie inicjatywy.

Wiemy, że z naszego regionu bardzo duża ilość jeży trafia właśnie do ośrodka z Poznania. To dobry kierunek, zwłaszcza gdy sami w tym kierunku jesteśmy zależni a mamy możliwość korzystania z najlepszych z możliwych miejsc w regionie.

Jesteśmy wdzięczni za dotychczasową pomoc, której nie odmawiano nie tylko naszej organizacji. Zapoznaliśmy się z potrzebami Jeżonautów i na Cito potrzebne są Mata grzewcze z regulatorem temperatury. Zorientowaliśmy się co do użytkowanych wcześniej mat i po konsultacji zdecydowaliśmy się na sprawdzone. Obecnie Jeżonauci dysponują tylko 1 taką matą. Dotychczasowo użytkowane zamienniki szybko się psuły.

Otrzymaliśmy zgodę na publikację treści i zdjęć z firmy, z której będą zamówione maty. Planujemy zakupić 3 małe maty dostępne od "ręki" na większą będziemy musieli poczekać około 4 tygodnie. Koszt małej maty około 450 zł, dużej 550 zł.

Zalety maty:

Błyskawiczne uzyskanie ciepła: ciepło oddawane jest przez matę zaraz po jej włączeniu.
Ekonomiczne i ekologiczne ogrzewanie bez hałasu.
Energooszczędne: aż do 95% energii elektrycznej jest zamieniane na ciepło
Nie ma strat ciepła nawet przy dużej wentylacji lub przeciągach
Bezpieczne w użyciu, nie emitują szkodliwego promieniowania i nie oddziaływają toksycznie
Promiennik infrared pozwala wzmocnić system immunologiczny, zwiększa ogólną kondycję zwierzęcia
Maty dostępne są w dwóch rozmiarach 

100 cm x 50 cm
50 cm x 50 cm
Sterownik z wyświetlaczem posiada zakres temperatur -45 - +45°C, histereza ok. 3°C, 

System grzewczy jest w pełni zautomatyzowany i nie wymaga wysiłku fizycznego czy ciągłej kontroli. 

Kochani, liczymy, że uda się zebrać środki i zakupić maty, które są niezbędne przy niesieniu pomocy zwierzętom pod opieką Stowarzyszenia Jeżonauci. Dziękujemy, że nigdy nie odmawiacie nam pomocy kochani! Mamy nadzieję, że nadchodzący rok dla Jeży będzie łaskawy.

Załączniki

Pomogli

Ładuję...

Wsparło 69 osób
2 872 zł (103,6%)