Mela - starsza sunia w typie owczarka

Wsparło 21 osób
600 zł (100%)
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 14 Lutego 2020

Zakończenie: 13 Marca 2020

Mela starsza sunia w typie owczarka pilnie potrzebuje schronienia, grozi jej schron bez wolontariatu. Sunia została odłowiona w lesie w okolicach Ożarowa woj. świętokrzyskie. Błąkała się tam co najmniej dwa tygodnie, dobrzy ludzie dokarmiali, jak się pokazywała, ale niestety nikt nie chciał jej przygarnąć.

Została zgłoszona do straży miejskiej i odłowiona przez nich 7 lutego. Jest teraz w gminnej przechowalni, niestety ma zarezerwowany bilet do schroniska na Janik - schronisko bez wolontariatu! Mela jest bardzo smutna, zrezygnowana, na jedzenie się rzuca, jakby miało jej zabraknąć. Widać, że bardzo tęskni za człowiekiem, na widok znajomych twarzy merda delikatnie ogonem. Ma bardzo wyciągnięte sutki, na szczęście bez mleka, ale to oznacza, że dużo razy musiała rodzić... ząbki ma mocno żółte i starte.

Bardzo prosimy fundacje, które mogłyby przejąć opiekę nad Melą albo chociaż o dom tymczasowy. Nie zbieramy na hotel, nie stać nas na kolejnego psa w hotelu! Suczka jest starsza, może mieć nawet 10 lat, boimy się, że ktoś się jej pozbył jak zbytecznego balastu. Była bardzo wychudzona, same kosteczki pokryte skórą nie wiemy, ile tak błąkała się po lesie.

Bardzo łagodna do psów i do ludzi, usłuchana. Chipa niestety brak i masa śladów po kleszczach na całym ciele i jeden wielki usunięty przez weterynarza. Miała pobraną krew do badania pod kątem babeszjozy, ale na szczęście, póki co jest ok, ale trzeba ją obserwować, bo jednak sporo kleszczy miała na sobie.

Bardzo Was prosimy o wsparcie w profilaktyce Meli, badaniach i zakupie lepszej karmy. Razem możemy więcej i każda wpłata to dla nas ogromna pomoc. Prosimy też o udostępnianie i szukanie dla Meli dobrego domu na starość, żeby mogła godnie żyć i poznać co to jest dobry człowiek. Pomożemy w transporcie, modlimy się, tylko żeby znalazł się dla niej dom. Nie pozwólmy, żeby trafiła do schronu, bo to oznaczałoby dla niej dożywocie.

 
Kontakt: 721 130 374 lub 503 479 144 po godz. 17.00 (wcześniej prosimy pisać sms)

Pomogli

Ładuję...

Wsparło 21 osób
600 zł (100%)
Wesprzyj