Ma 14 lat, ale wciąż zasługuje na pomoc. Każdy chce żyć jak najdłużej!

Zbiórka zakończona
Wsparło 14 osób
232 zł (11,6%)

Rozpoczęcie: 15 Lutego 2019

Zakończenie: 15 Marca 2019

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Ma ponad 14 lat i bardzo chce żyć. Ma też gdzie wracać i to daje jej siłę, pomimo sędziwego wieku.

Micia jest kotką uratowaną z ulicy bardzo dawno temu przez rodzinę, która stworzyła jej dom. Rodzina bardzo kocha kotkę, ale niestety sytuacja finansowa nie pozwalała na opłacenie ratowanie życia kotki i tak zgłosili się do nas o pomoc.

U kotki zauważono guzy na listwie mlecznej, pomimo sterylizacji, gdy kotka była młoda, coś się zaczęło rozwijać. Wiadomo było, że kotka musi przejść poważą operację. Zważywszy na jej wiek, przed operacją wykonano badania krwi, które były idealne i można było od razu kłaść kotkę na stół i ratować jej zdrowie i życie.

Micia przeszła operację usunięcia guzów,  jak i całej listwy mlecznej. Kotka jest w tej chwili w zaprzyjaźnionej lecznicy weterynaryjnej na obserwacji i otrzymuje wszystkie niezbędne leki.

W domu, gdzie mieszka Micia, są też inne koty (wszystkie zadbane, kochane i szczęśliwe). Micia tęskni za swoimi kocimi przyjaciółmi i domem, w którym jest szczęśliwa od wielu lat.

Staramy się pomóc kotce i liczymy na jej szybki powrót do zdrowia oraz ukochanego domu. W imieniu kotki, kochającej z całego serca ludzi, prosimy o pomoc w opłaceniu kosztów weterynaryjnych.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
6 aktualnych zbiórek
231 zakończonych zbiórek
Wsparło 14 osób
232 zł (11,6%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość