Zostań kocim Mikołajem! Potrzebna karma na zimowy czas!

Wsparły 22 osoby
189 zł (12,6%)
Brakuje jeszcze 1 311 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 7 Listopada 2021

Zakończenie: 27 Grudnia 2021

13 Listopada 2021, 19:39
Kociaki proszą o pomoc,

W imieniu zwierzaków bardzo prosimy WAS o wsparcie na ten cel

Okres jesienno-zimowy jest szczególnie trudny dla wolno żyjących kotów. Każdego miesiąca do siedziby ŁTOnZ zgłasza się ponad 150 społecznych karmicielek i karmicieli kotów bytujących pod blokami, kamienicami, na osiedlach w celu otrzymania karmy.

Szczególnie w czasie zimy potrzeba o wiele więcej karmy niż jesteśmy w stanie zakupić i zorganizować o własnych siłach.

Mimo apeli każdego roku setki czworonogów jest wyrzucanych na ulicę w okresie zimy. To też czas, kiedy wolnożyjącym kotom trudno znaleźć pokarm, więc to po stronie człowieka leży ich dokarmianie. Pomagajmy razem przetrwać zwierzakom chłód i mrozy! Otwórzmy serca! Dajmy im nadzieję! 

Tylko dzięki ludziom o dobrych sercach możemy pomagać tym, którzy nas potrzebują! Zarówno zwierzętom jak i ich opiekunom! Wierzymy, że razem możemy zmieniać świat na lepszy!

Bardzo prosimy Państwo o wsparcie na ten cel! Potrzebujemy karmy suchej oraz karmy w puszkach. Ważny jest każdy worek! Karma zostanie przekazana dla społecznych opiekunów kotów wolno żyjących, którzy każdego dnia dokarmiają koty oraz do kocich podopiecznych Łódzkiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Będziemy wdzięczni za każdy podarowany grosik!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
3 aktualne zbiórki
230 zakończonych zbiórek
Wsparły 22 osoby
189 zł (12,6%)
Brakuje jeszcze 1 311 zł
Wesprzyj