Fundacja MIKROPSY

Fundacja MIKROPSY
9 Stałych Pomagaczy
Ori
10 zł miesięcznie
Wspieraj co miesiąc
Wesprzyj jednorazowo

Reprezentant Magdalena Kordas

E-mail mikropsydoadopcji@o2.pl

Telefon 515992305

Lokalizacja Warszawa, mazowieckie

Fundacja Mikropsy to młoda Fundacja powstała w grudniu 2012 roku.

Głównym celem Fundacji Mikropsy jest eliminowanie nie tylko skutków ale przede wszystkim przyczyn olbrzymiej bezdomności zwierząt.


Dlatego w naszych działaniach skupiamy się na EDUKACJI i POMOCY BEZDOMNYM PSOM.


EDUKUJEMY – prowadzimy kampanie edukacyjne przede wszystkim w Internecie, w placówkach oświatowych oraz wśród osób posiadających zwierzęta. Planujemy również wdrożenie programów edukacyjnych do lecznic, sklepów zoologicznych i innych. Planujemy postawić przede wszystkim na dzieci i młodzież poprzez udział w atrakcyjnych zajęciach również sportowych.

POMAGAMY – przyjeżdżają do nas upodlone, przerażone, brudne i skołtunione. przebywają w naszych domach, domach tymczasowych. 

Finansujemy ich leczenie, kastrację, przygotowujemy do adopcji i szukamy domów najlepszych pod słońcem.


Nie posiadamy schroniska, bazujemy na siatce domów tymczasowych czyli rodzin zastępczych, w których nasi podopieczni przygotowywani są do adopcji. Ponosimy wszelkie koszty związane z utrzymaniem psiaka w takim miejscu oraz o każdej porze dnia i nocy służymy tymczasowym opiekunom swoim czasem, doświadczeniem i wiedzą.

ZMIENIAMY ŚWIAT NA LEPSZE – wszystkie nasze działania mają na celu zmianę otaczającej nas i naszych podopiecznych rzeczywistości na lepszą, bardziej kolorową, przystępną.

Przebywa u nas średnio kilkanaście psiaków. Wszystkie chore, chude, stare w większośći wycofane. Trudno jest nam pogodzić pracę zawodową (nie w Fundacji) z finansowym zapotrzebowaniem naszych podopiecznych, dlatego zawsze cierpimy na brak funduszy. Nasi podopieczni są utrzymywanie wyłącznie z darowizn od ludzi o dobrych sercach. 

To Ty jesteś moimi skrzydłami, dzięki którym Ja jestem Aniołem …

Pomogli

Ładuję...

9 Stałych Pomagaczy
Ori
10 zł miesięcznie