Czy to już koniec naszej Fundacji? Mikropsy wołają o pomoc!

Wsparły 2 673 osoby
73 315 zł (73,31%)

Rozpoczęcie: 23 Listopada 2021

Zakończenie: 24 Stycznia 2022

Godzina: 01:00

Kochani,

Dziękujemy za każdą wpłaconą złotówkę. Nie możemy wyjść z podziwu jacy jesteście wspaniali i wciąż nie dowierzamy w to, co się stało. A stało się to, czego się nie spodziewaliśmy, chociaż tak bardzo chcieliśmy wierzyć, że się uda – mamy pełną kwotę, której potrzebujemy, aby Fundacja Mikropsy mogła przetrwać i pomagać dalej! Dokonaliście niemożliwego!

Tylko dzięki Wam, Waszym cegiełkom, udostępnieniom i promowaniu zbiórki oraz… Pani Annie Lewandowskiej, która otworzyła dla nas swoje serce i zdecydowała się wpłacić całą brakującą kwotę na konto bankowe Fundacji, udało się nam się osiągnąć 100% celu!!!

W tym momencie zamykamy naszą zbiórkę i wracamy do działania i to dosłownie! Bo w chwili pisania tych kilku słów podziękowań dla Was, jesteśmy w drodze, a w aucie razem z nami po swoje lepsze życie jadą już dwie nowe podopieczne, które pod naszymi skrzydłami będą wracać do życia, niebawem je Wam przedstawimy! Tak, dobrze widzicie – ekspresowo wznowiliśmy działanie :))) Nie mamy czasu do stracenia, przecież tak wiele cierpiących psów czeka na nas i ludzi dobrej woli, takich jak Wy! DZIĘKUJEMY!! Zostańcie z nami – bez Was nie ma Nas!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
30 zakończonych zbiórek
Wsparły 2 673 osoby
73 315 zł (73,31%)