Światowy Dzień Psa - Mikropsy uruchamiają Ska...

Magdalena Kordas
organizator skarbonki

1 lipca jest Światowym dniem psa – ta data została nieprzypadkowo wybrana, to właśnie w okresie letnim odnotowuje się największą liczbę porzuceń psów.

Anonimowy Pomagacz


Czy ten świat się kiedyś zmieni i przestaniemy traktować zwierzęta jak przedmioty? Które jak chcemy to mamy a jak się znudzimy to porzucamy? Chcielibyśmy wierzyć, że tak się stanie ale wiemy, że rzeczywistość jest zdecydowanie brutalniejsza i okrutniejsza.


Psy niestety cierpią codziennie, każdego dnia umierają zwłaszcza teraz w okresie letnim na łańcuchach gotując się praktycznie na żywca bez kropli wody, bez odrobiny cienia nad głową.

Anonimowy Pomagacz


Upały dają się we znaki wszystkim. Tak się składa, że ostatnie kilka dni, miałam wątpliwą przyjemność spędzić w szpitalu, obserwując jak często helikopter ląduje transportując ludzi dotkniętych m.in. upałem. Wnioski nasuwają się same, tylko, że nami ma się kto zająć, odratować a co z tymi, które głosu nie mają? Na szczęście one mają nas – ludzi dobrej woli, którzy  mimo wszystko każdego dnia, nie tylko w ten szczególny dzień walczą o ich dobrobyt. Każdego dna pomagamy tym uwięzionym na łańcuchach, porzuconym przez nieludzko złą istotę jaką jest człowiek.

Anonimowy Pomagacz


W tym szczególnym dniu jakim jest dzień psa chcielibyśmy prosić was o wsparcie finansowe dla naszych działań, bo psy które trafiają do Fundacji to psy po przejściach obdarte z godności skrzywdzone przez człowieka, zniszczone fizycznie i psychicznie a na końcu porzucone jak śmieć.

Anonimowy Pomagacz


My bierzemy je pod swoje skrzydła i dajemy im drugie życie, takie wspaniałe w którym już nie cierpią, nic ich nie boli a człowiek który je skrzywdził ponownie staje się tą postacią, która głaszczę przytula i daje to co najlepszego może dać – opiekę i miłość.

Anonimowy Pomagacz


Dlatego prosimy was z całych serc – Pomóżcie nam Pomagać!   

Wsparli

10 zł

Marta

10 zł

Anonimowa Pomagaczka

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
0,2%
20 zł Wsparły 2 osoby CEL: 10 000 ZŁ
Wesprzyj