Milka - wylizuje się do gołej skóry - pomóż w diagnostyce

Zbiórka zakończona
Wsparło 16 osób
538 zł (107,6%)

Rozpoczęcie: 9 Lipca 2018

Zakończenie: 9 Września 2018

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Milka to kilku letnia kotka, która wylizuje się do gołej skóry. Do okola szyji ma pełno strupków, pod brzuchem również. Liże się swoim szorstkim językiem i przez to jeszcze podrażnia skórę - w żaden sposób nie pomaga to w gojeniu się już powstałych ran. To, co widać na zdjęciu to tylko "mała" rana, na ciele ma ich więcej. 

Nie wiemy, co jest przyczyną takiego stanu. Pchły? Na pewno nie. Badania z kału - nic nie wykazały. Może alergia pokarmowa? Ale na co? Dieta eliminacyjna jest bardzo trudna i nie przynosi na tę chwilę żadnych korzyści. Milka nadal ma strupki, odczuwa świąd. Bardzo zależy nam, aby została odpowiednio zdiagnozowana. 

Stosunkowo niedawano miała problem z pyszkiem. Dzięki zrobionemu wymazowi udało się wykryć, że ma gronkowca. Na szczęście tutaj udało się jej pomóc. W pyszczku bólu już nie odczuwa. Teraz konieczne jest wykonanie badań w kierunku alergii. Nie wiemy z jakiego powodu Milka liże się do tego stopnia, że ma rany na ciele. 

To kochana kotka, o cudownym charakterze potrzebuje pomocy, konkretnej diagnostyki. Testy alergiczne to koszt od 100 do 500 zł - jest to jeden z elementów układanki, aby jej realnie pomóc. Chcemy Milce, aby nie odczuwała na co dzień bólu i nie czuła potrzeby wylizywania się. Bardzo prosimy o pomoc dla tej kotki. 

Pomogli

Ładuję...

Organizator
1 aktualna zbiórka
72 zakończone zbiórki
Wsparło 16 osób
538 zł (107,6%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość