Opłać moje długi w lecznicy, a będę mógł zacząć nowe, lepsze życie!

Zbiórka zakończona
Wsparło 15 osób
1 500 zł (100%)

Rozpoczęcie: 13 Stycznia 2019

Zakończenie: 13 Lutego 2019

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Miś to starszy kocurek, który przez całe życie bytował na dworze w kiepskich warunkach. Miał swoją opiekunkę, starszą panią, która przyjeżdżała do niego w miarę swoich możliwości raz dziennie z drugiego końca dużego miasta środkami komunikacji miejskiej.

I tak dzielny Misiu trwał w deszczu, śniegu, mrozie i wichurze, jedyne pocieszenie mając w krótkich wizytach starszej pani. Lata mijały i stawał się coraz słabszy, coraz mniej odporny na przeszywający jego coraz starsze, kochane, kosteczki wiatr.

W końcu przestał jeść, a z pyszczka zaczęła mu lecieć ślina. Wydawało się, że każda próba przełknięcia, nawet największego przysmaczka, sprawiała mu wielki ból. Karmicielka, żyjąca ze skromnej emerytury, nie miała pieniędzy na weterynarza, załamała się, zwróciła się więc do fundacji z prośbą o uratowanie życia jej podopiecznego.

My także toniemy w długach, a takich bied mamy sporo pod opieką, ale nie mogliśmy mu odmówić licząc na Wasze wsparcie, na Wasze dobre serca. Bo czyż można przejść obojętnie obok choroby tak sympatycznego stworzenia, jak staruszek Miś?

Miś okazał się być prawdziwym miśkiem, przytulaśnym, zadowolonym z ciepła klatki, z każego gestu czułości. To koci anioł, który bez leczenia szybko odszedłby za Tęczowy Most. Dotknęło go bardzo bolesne plazmocytarne zapalenie jamy ustnej i ogólne osłabienie organizmu. Poza zrobieniem porządku w pyszczku, trzeba było go wyleczyć antybiotykami, codziennie nawadniać, wzmacniać suplementami.

Misiek ma szansę na dom, o ile będzie całkowicie wyleczony, bo przecież nie może zacząć nowego rozdziału życia w chorobie i z bagażem długów.

Czy pomożesz Misiowi przeżyć godnie choć jesień jego życia?

Pomogli

Ładuję...

Organizator
6 aktualnych zbiórek
237 zakończonych zbiórek
Wsparło 15 osób
1 500 zł (100%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość