Młody prosi o wsparcie na leczenie!

Zbiórka zakończona
Wsparło 15 osób
400 zł (66,66%)

Rozpoczęcie: 21 Marca 2019

Zakończenie: 3 Kwietnia 2019

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.
28 Marca 2019, 16:23
Młody czuje się już lepiej

Młody jest na lekach bo ma koci katar, został także odrobaczony i odpchlony. 

Odrobaczenie na pewno trzeba powtórzyć bo było co likwidować  :(

Ale kocurek jest bardzo sympatyczny, mruczący i ufny <3

"Pani Marzeno błagam o pomoc. Kociak z krwawiącym pyszczkiem". Telefon o poranku od jednej z osób dokarmiających koty, gdzie w zeszłym roku wysterylizowałam koty.

Miejsce poza Gdańskiem, wiadomo było, że nikt inny nie pojedzie. Zresztą czuję się odpowiedzialna za miejsca, za koty, w których działam. Pojechałam. I wróciłam do domu z takim maleństwem.

Krew leci z pyszczka i noska, kociak ma jakieś 4 miesiące. Pojawił się u pani ponad tydzień temu. Ostrożny i bardzo głodny. Dziś bez problemu został złapany na jedzenie prosto do transporterka. To kocurek. Został odrobaczony i odpchlony. Generalnie zdrowy, brak widocznych urazów pyszczka. Nosek ma tylko trochę opuchnięty.

Skąd ta krew- nie mam pojęcia. Kocurek był mokry i cały się trząsł. Czy ktoś go kopnął, uderzył czy wdał się w bójkę? Tego nam nie powie. Może za kilka godzin, by doszedł do siebie i nie został mi zgłoszony, zdziczałby i wiódł życie na dworze... No ale przecież teraz go tam nie wypuszczę, bo niebawem będzie można szukać mu domu!

Jak zawsze nowy podopieczny wygeneruje koszty - wizyta, podane preparaty, surowica potem szczepienie i oby na tym się skończyło. Proszę także o wsparcie na karmy dla kociąt, bo nie jestem przygotowana jeszcze na kociaki... Dziękujemy za okazane naszym mruczkom serca!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
7 aktualnych zbiórek
236 zakończonych zbiórek
Wsparło 15 osób
400 zł (66,66%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość