O psie, który na koniec życia chce godnie żyć... Sponiewierany, zniszczony, chory

Zbiórka zakończona
Wsparły 93 osoby
3 000 zł (100%)

Rozpoczęcie: 24 Czerwca 2020

Zakończenie: 6 Sierpnia 2020

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Myślałyśmy, żeby nic nie pisać, bo te zdjęcia wyrażają więcej niż milion słów... Ale uznałyśmy, że chcemy, aby wszyscy poznali historię Maxa, psa pozbawionego godności!

Dzień dobry w XXI wieku...

Max to pies pozostawiony całe życie sam sobie. Właścicielka to bardzo schorowana, starsza kobieta, która ma równie chorą córkę. Pani twierdzi, że pies ma 16 lat, ale wg książeczki widzimy że 13. Książeczka założona została dopiero po wizycie policji. Max był zaszczepiony jeden jedyny raz w życiu, właśnie po wizycie policji. Ciało Maxa to jedna wielka skorupa, powstała z brudnej, skołtunionej sierści, nadająca się tylko do zgolenia. Każdy z nas wie, że to ogromny ból i dyskomfort dla tego psa.

Wiek psa oraz ogromne zaniedbanie daje o sobie znać – tylne łapy odmawiają posłuszeństwa, ledwo się na nich trzyma, rozjeżdżają mu się, tonie w błocie pomieszanym z odchodami. Max nigdy nie był czesany ani kąpany. Nie zaznał ciepła, miłości, spacerów, zabaw, nie otrzymał nigdy opieki weterynaryjnej ani odpowiedniego posiłku - tego, na co zasługuje każdy pies! Za jedzenie służy mu spleśniały chleb, resztki z obiadu to już rarytas.

Ten pies przez całe swoje życie cierpiał w samotności, tylko przypadek sprawił, że jego los może się odmienić. Zostaliśmy zaalarmowani przez klienta firmy, która od kilku miesięcy znajduję się nieopodal miejsca zamieszkania Maxa! Nikt nigdy nie zareagował na cierpienie tego psa‼️ Pytamy się gdzie przez tyle lat byli inni ludzie, sąsiedzi, rodzina? Każdy, kto odwrócił wzrok od tego psa jest tak samo współwinny jego cierpienia! Nieporadność i brak świadomości odpowiedzialności karnej właścicieli, powoduje, że zwierzęta nadal są trzymane w skandalicznych warunkach i cierpią pozostawione samym sobie.

Wspólnie zmieńmy los Maxa! Kochani pilnie szukamy domu tymczasowego, zbieramy na fryzjera, leczenie oraz na hotel (jeżeli nie znajdziemy domu tymczasowego) dla Maxa. Błagamy niech ta poczciwa psina zazna ciepła, miłości i odpowiedniej opieki na końcówce swojego upodlonego życia. Jeśli chcesz walczyć z nami o Maxa, wpłać chociażby najmniejszą kwotę, jaką jesteś w stanie!

Kontakt: 607 488 598 

Pomogli

Ładuję...

Wsparły 93 osoby
3 000 zł (100%)