Chcemy dalej pomagać! MORNiaki w potrzebie!

Zbiórka zakończona
Wsparły 82 osoby
4 690 zł (67%)

Rozpoczęcie: 29 Lipca 2021

Zakończenie: 30 Grudnia 2021

Godzina: 23:59

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.
25 Sierpnia 2021, 21:53
Jest źle...

Jest źle... Naprawdę jest źle, jak jeszcze nigdy... Po ostatnich dramatycznych wydarzeniach pozostała pustka, ale i dodatkowy problem... Mamy ponad 7 tysięcy złotych długu... Nigdy nie dopuściliśmy do takiej sytuacji, ale w przypadku ratowania kociaków nie chcieliśmy się tym kierować, zwłaszcza gdy one dawały z siebie wszystko. Niestety nie udało się, ale leczenie trzeba opłacić... Dodatkowo mamy innych podopiecznych mających bieżące potrzeby, którzy również są pod regularną kontrolą weterynarzy. Jesteśmy załamani. Naprawdę Przybici nagłą stratą Pinty, Sakury, Miso i Zorro... Przerażeni czy damy radę wyjść na prostą. Już nawet ciężko nam prosić Was o pomoc, ale nie mamy wyjścia.
Jesteśmy w kropce, a chcemy dalej pomagać i przede wszystkim zapewnić wszystko czego potrzebują nasi aktualni podopieczni.
Można MORNiakom pomóc dorzucając się do zbiórki, robiąc przelew na nasze konto, biorąc udział w bazarku czy przekazując na niego fanty. Za każde wsparcie będziemy wdzięczni z całego serca. Ekipa MORN

Nie raz i nie dwa mogliśmy liczyć na Wasze wsparcie. Mamy cichą nadzieję, że tak będzie i tym razem... W ostatnim czasie wszystko drożeje, także koszty utrzymania zwierzaków, a zwłaszcza opieka weterynaryjna.

Liczymy się z tym, ale ilość potrzeb cały czas rośnie. Co chwilę otrzymujemy prośby o pomoc i niestety czasem musimy odmawiać m.in. ze względu na brak finansów... Faktury, które otrzymujemy są wystawiane nawet na kwoty kilkutysięczne - kilka z nich wklejamy w załączniku. BARDZO NIE CHCEMY ZAPRZESTAĆ DZIAŁALNOŚCI!

Wielu naszych podopiecznych jest w ciągłym leczeniu, inne nadal diagnozujemy. Dodatkowo od kilku miesięcy cały czas różne kociaki mieszkają w szpitaliku, gdzie dochodzą do siebie pod opieką specjalistów. Nie chcemy zaprzestać naszych działań dlatego zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie. Od lat z ogromną dbałością staramy się, by nie doszło do sytuacji, kiedy wydatki przekroczą nasze możliwości. Teraz jednak wiele tych potrzeb skumulowało się w jednym czasie. Jeśli możecie przelejcie choć 5 czy 10 zł - nie dla nas, a dla tych potrzebujących zwierzaków. Pomóżcie nam pomagać! My ze swojej strony obiecujemy dać 1000%!

Kilka słów o nas:

Małopolska Organizacja na Rzecz Natury (MORN) została stworzona w 2015 roku, aby łączyć idee ochrony środowiska i ochrony zwierząt. To niewielka grupa zrzeszająca miłośników zwierząt, którzy w ramach wolontariatu działają, by pomóc tym najbardziej potrzebującym.

Swoją opieką szczególnie otaczamy zwierzęta bezdomne i porzucone. W latach 2015-2020 roku znaleźliśmy 205 wspaniałych domów dla naszych podopiecznych. Skupiamy się głównie na ratowaniu psów i kotów, jednak pod naszą opieką bywały także gryzonie (chomiki, szczury, świnki morskie, myszy, króliki, szynszyle, myszoskoczki), jak i ptaki (kanarki). Zajmowaliśmy się także rehabilitacją jeży, które już w pełni sił zostały wypuszczone na wolność. Naszym głównym celem jest udzielanie pomocy potrzebującym zwierzętom, znajdywanie im mądrych, odpowiedzialnych i kochających domów, ale także praca nad zwiększaniem świadomości w zakresie opieki nad czworonogami.

W nasze działania wkładamy całą masę serca, staramy się, by każdy podopieczny był otoczony odpowiednią opieką, otrzymał wszystko, czego w danym momencie potrzebuje i finalnie, by znalazł odpowiedzialny dom pełen miłości. Prosimy o Twoje wsparcie, by dalej działać!

Więcej o naszej bieżącej działalności znajdziecie na www.facebook.com/morn_org

Załączniki

Pomogli

Ładuję...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
90 zakończonych zbiórek
Wsparły 82 osoby
4 690 zł (67%)