"Mruczek sam nie poprosi o pomoc" Ogólnopolska zbiórka dla potrzebujących kotów! Wielkanocna Dogrywka!

PILNE!
5 dni do końca
Wsparło 496 osób
13 388 zł (26,77%)
Brakuje jeszcze 36 612 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 14 Marca 2019

Zakończenie: 25 Kwietnia 2019

Fundacja Psi Los serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w I edycji ogólnopolskiej zbiórki środków przeznaczonych na zakup karmy dla bezdomnych i potrzebujących kotów. Dogrywka akcji trwa do 25 kwietnia 2019 roku.

W zbiórce udział bierze czternaście schronisk, przytulisk oraz fundacji z województwa dolnośląskiego, kujawsko-pomorskiego, lubelskiego, łódzkiego, małopolskiego, mazowieckiego, podkarpackiego i śląskiego.

Panuje powszechne przekonanie, że kot zawsze jakoś sobie poradzi. Niestety, ten stereotyp okazuje się całkowicie błędny. W dzisiejszych czasach wolno żyjące koty mają mocno „pod górkę”. Z jednej strony dokarmiane są przez osoby, którym ich los nie jest obojętny (tzw. karmicieli społecznych), z drugiej zaś zamyka się przed nimi piwniczne okienka lub przegania z miejsc, w których mogłyby się ogrzać i schronić przed mrozem lub deszczem. Wychłodzenie organizmu jest, poza głodem, bezpośrednim zagrożeniem życia dla kota. Często dosłownie w ostatniej chwili przeziębione i przemarznięte trafiają do schronisk lub zostają otoczone opieką przez fundacje, stowarzyszenia czy też przytuliska. Ile z nich nie ma tego szczęścia…

To właśnie z tego powodu postanowiliśmy wyjść im naprzeciw i z Waszą pomocą wesprzeć te cudowne istoty. Wytypowane przez nas miejsca zapewniają tymczasowy dom dla wielu bezdomnych i niechcianych zwierząt. Trafiają tam nie tylko „ofiary mrozu”, ale także koty, które zagubiły się i czekają na swoich dotychczasowych właścicieli lub zostały porzucone. To miejsca, do których przyjmowane są także zwierzęta w kiepskiej kondycji, potrzebujące opieki, ciepła, czasem kosztownego leczenia i dobrej jakości pożywienia. Osoby opiekujące się czworonogami starają się zapewnić swoim podopiecznym jak najlepsze warunki bytowania, fachową opiekę i bezpieczeństwo. Pomóżmy im w tej ważnej misji!

Wybierz z poniższej listy schronisko, przytulisko lub fundację, którą chcesz wesprzeć dowolnym datkiem. Po kliknięciu w odpowiednią "strzałkę" (>>>) zostaniesz przekierowany do skarbonki konkretnego miejsca, biorącego udział w akcji.

Lista miejsc biorących udział w naszej akcji:

>>> Fundacja Siedem Życzeń z Grudziądza
>>> Fundacja Felis z Lublina
>>> Fundacja „Nasze Koty” w Zelczynie
>>> Fundacja „Koci Zakątek” z Wrocławia
>>> Fundacja „Zmieńmy Świat” z Tarnowa
>>> Fundacja „Karuna” z Warszawy
>>> Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich w Bielawie
>>> Stowarzyszenie START z Warszawy
>>> Schronisko dla Zwierząt w Mielcu
>>> Schronisko dla Zwierząt w „Medor” w Zgierzu
>>> Przytulisko dla kotów Anny Jajus z Gliwic
>>> Przytulisko w Harbutowicach
>>> Przytulisko w Łętkowicach
>>> Dom Tymczasowy u Irenki w Mikołowie

Kochani, akcja "Mruczek sam nie poprosi o pomoc" jest pokłosiem przedsięwzięcia "Burek sam nie poprosi o pomoc". Wasza reakcja nas zaszokowała - pomoc finansowa, ale też emocjonalna, którą nam ofiarowaliście - przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Za zebrane środki udało się kupić gigantyczne ilości karmy. Nie macie pojęcia, ile to dla nas i naszych podopiecznych znaczy. Bohaterami pierwszej zbiórki były psy. Niesprawiedliwością byłoby nie ponowić akcji, tym razem dedykowanej kotom. 

Zatem teraz musimy udowodnić, że Mruczki są dla nas tak samo ważne, jak Burki! Wiemy, że się uda. Z całego serca dziękujemy Wam, że jesteście z nami.

Organizator
2 aktualne zbiórki
33 zakończone zbiórki
5 dni do końca
Wsparło 496 osób
13 388 zł (26,77%)
Brakuje jeszcze 36 612 zł
Wesprzyj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość