Muszek przecięty na pół. Dawno czegoś takiego nie widzieliśmy...

Zbiórka zakończona
Wsparło 48 osób
1 002 zł (100,2%)

Rozpoczęcie: 7 Czerwca 2019

Zakończenie: 19 Czerwca 2019

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Muszek to młody kocurek, który nagle znalazł się w bardzo rozpaczliwej sytuacji. Obserwując kota z daleka, wyglądało to na ranę. Po złapaniu okazało się, że to coś bardziej poważniejszego niż "zwykła" ranka...

W klinice weterynaryjnej okazało się, że Muszek jest poprzecinany naokoło brzucha, a uraz jest bardzo głęboki. Miejscami pojawiła się już ropna wydzielina. Dawno czegoś takiego nie widzieliśmy i oby już nigdy nie spotkało to żadnego kota.Przypuszczamy, że kot zaplątał się w pułapkę - wnyki, lub został celowo i z premedytacją związany przez człowieka. Obwód druta w stosunku, do łyżeczki od herbaty, jest dość wąski i stąd przypuszczenia o ingerencji kogoś trzeciego. Drut, który,,spętał "kocurka, został znaleziony wraz z ,,przytwierdzonym" kawałkiem skóry kota, kawałkiem wysuszonego już ciała oraz futra! Co możemy z pewnością stwierdzić?

To był ból, który nie jesteśmy w stanie sobie wyobrazić, a kiedy nie mógł już wytrzymać, postanowił zaryzykować i zbliżyć się do osoby dokarmiającej koty. Ta decyzja uratowała mu życie, ponieważ jeszcze chwila, a mogło dojść do naruszenia organów wewnętrznych.

W mieniu kocurka prosimy o pomoc w opłaceniu kosztów badań, operacji, pobytu i kastracji.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
3 aktualne zbiórki
255 zakończonych zbiórek
Wsparło 48 osób
1 002 zł (100,2%)