Zbiórka na nowe boksy

Zbiórka zakończona
Wsparło 713 osób
8 877 zł (29,59%)

Rozpoczęcie: 9 Maja 2018

Zakończenie: 9 Sierpnia 2018

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Zwracamy się do Was z gorącą prośbą jesteśmy głosem Tych, którzy sami nie mogą mówić.

Przejęliśmy Schronisko w maju 2017 roku od tego czasu staramy się poprawić jakość życia naszym zwierzakom, zwierzakom, które nie jeden raz przeszły już tyle, że trudno sobie to wyobrazić.

W związku z tym w schronisku jest nieustanny remont, a końca niestety nie widać. W planach mamy ocieplenie budynków oraz pokrycie ich graffiti,  wymalowanie  betonowych boksów specjalistyczną farbą, powiększenie wybiegu dla kociaków oraz zrobienie toru agility. Pieniądze  powoli się kończą, a takie plany wymagają bardzo dużych nakładów finansowych.

Na chwilę obecną pod naszą opieką przebywa prawie 80 psów i 2 koty, nawet jeżeli część z nich znajdzie nowy dom to  ich  miejsce natychmiast jest zajmowane przez kolejnego biedaka. Staramy się aby nasze psy miały możliwie najbardziej komfortowe warunki życia, skoro i tak trafiły już do miejsca, w którym tęsknią i czekają na nowych opiekunów. Już teraz boksy i kojce są przestronne  oraz zabezpieczone przed czynnikami atmosferycznymi. W  boksach mieszkają maksymalnie 3 psy, a często rozmieszczane są pojedynczo, co sprawia, że nie dochodzi do pogryzień, jak to ma miejsce w innych schroniskach i po to  własnie jest ta zbiórka, aby indywidualnych boksów było jak najwięcej.

Samą miłością do zwierząt nie damy rady podołać takim wyzwaniom, dlatego też zwracamy się o pomoc do ludzi, którym nie jest obojętny los porzuconych zwierząt

Boksy betonowe które od dawna funkcjonują w schronisku są bardzo ciemne wewnątrz, dlatego chcielibyśmy je pomalować, aby je rozjaśnić i również ten fakt uwzględniliśmy w zbiórce.

Liczy się każda złotówka. Każdy z nas ma na swoim koncie choćby drobne pieniążki. 2, 5, 10, a może 20 zł? Razem możemy więcej, dlatego tak ważne jest Państwa wsparcie :)

Pomogli

Ładuję...

Wsparło 713 osób
8 877 zł (29,59%)