Kilkanaście maluchów woła o wsparcie! Usłyszysz ich głos?

Zbiórka zakończona
Wsparły 93 osoby
2 185 zł (109,25%)

Rozpoczęcie: 4 Sierpnia 2019

Zakończenie: 1 Października 2019

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Te maluchy urodziły się niechciane, przez przypadek. Gdyby nie czujność naszych sympatyków, pewnie już by ich nie było. Udało nam się zabezpieczyć pieski, chcemy im oszczędzić losu rodziców i znaleźć dobre, kochające domy, zanim trafią do kojca lub na krótki łańcuch.

Zabezpieczane przez nas zwierzęta adoptujemy nieodpłatnie, nie zarabiamy na tym, bo nie taki jest nasz cel. Jednak zawsze staramy się, żeby zwierzaki przed adopcją były zabezpieczone – odpchlenie, odrobaczenie, szczepienie i czip to niezbędne minimum naszym zadaniem. Niby niewiele, ale to minimum to koszt mniej więcej 100 zł na jednego szczeniaka. Jeśli są dwa, trzy, nie prosimy o pomoc, dajemy radę, ale przy 13 raczej nam się to nie uda.

Szczenięta zabezpieczamy ze środków własnych – darowizn, nie finansuje nas żadna instytucja. Przy takiej ilości maluchów to będzie naprawdę bardzo, bardzo trudno, o karmie już nie wspominamy... Gdyby ktoś zechciał wspomóc grosikiem nasze maluchy i pomóc im zacząć nowe życie będziemy bardzo wdzięczni.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
1 aktualna zbiórka
11 zakończonych zbiórek
Wsparły 93 osoby
2 185 zł (109,25%)