"Uszyta ze słów, zapięta na guzik tęsknota" - Na przekór zarazie budujemy miejsce nadziei... Pomóż!

7 dni do końca
Wsparło 131 osób
4 900 zł (32,66%)
Brakuje jeszcze 10 100 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 2 Kwietnia 2020

Zakończenie: 20 Lipca 2020

Przyszło nam żyć w bardzo trudnym czasie. Zaraza ogarnęła cały świat. Ale czy mamy się poddać? Skapitulować? Przestać troszczyć się o naszych braci...? Choć nie z naszego gatunku, ale tym bardziej niczemu niewinnych?

Pomimo zarazy, pomimo całego zła, nie możemy się poddać! Mówimy NIE zarazie i całemu złu, które przez nią nas spotyka! Mówimy NIE i na przekór idziemy dalej... Bo życie cały czas trwa. Bo Jeśli się poddamy, co będzie z nimi, z nami...? To trudny czas, ale wierzymy, że wspólnie z nami powiecie NIE! Nie poddamy się i przyłączycie do budowania ŻYCIA, Radości, Nadziei.

Aż trudno uwierzyć, że w tak trudnych czasach udało się znaleźć tak przepiękne miejsce. Miejsce, w którym będzie kwitło życie. ŻYCIE uratowanych skazańców.

5 hektarów pięknych łąk, 20 min od nas. Teraz nasze konie są prawie 200 km od nas. Staramy się być u nich przynajmniej raz w tygodniu. I jak jesteśmy za każdym razem obiecujemy, że już niedługo znowu będziemy razem. Patrzymy w ich oczy, pełne smutku, a zarazem nadziei. Obiecałyśmy, że zrobimy wszystko, żeby znowu były razem z nami. Ale żeby mogły tu zamieszkać musimy to miejsce ogrodzić. Musimy postawić paśniki, no i musimy z powrotem je przywieźć. Każdy z nas, Was, może dołożyć swoją cegiełkę. Taką cegiełkę nadziei. Dla nich... Żeby już nie tęskniły.

One przeżyły już swoją gehennę, teraz nadszedł czas, aby zaznały dobra. Prosimy, przyłącz się. Razem, na przekór złu, zbudujmy dobro. Bo dobro powraca. Bo jest dużo silniejsze od zła. Na przekór temu wszystkiemu, co nas spotyka. Na przekór zarazie. Na przekór złu! Razem zbudujemy koński RAJ!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
4 aktualne zbiórki
89 zakończonych zbiórek
7 dni do końca
Wsparło 131 osób
4 900 zł (32,66%)
Brakuje jeszcze 10 100 zł
Wesprzyj