Sterylizacja, karma, leczenie oraz utrzymanie...

Anonimowy Pomagacz

Nasza fundacja to maleńka, lokalna organizacja, składająca się z kilku osób. Nie mamy zasobów ludzkich, lokalowych ani finansowych. Ale pomagamy na wielką skalę. Nie odmawiamy pomocy, nie odwracamy wzroku. Nie zasłaniamy się brakiem pieniędzy, bo wierzymy, że z pomocą ludzi o wielkich sercach uda nam się zebrać środki na ratowanie zwierząt. Pokonujemy setki kilometrów organizując adopcje, pomoc dla zwierząt w zapomnianych przez świat miejscach, przeprowadzamy interwencje. Wszystko pokrywamy z własnych, osobistych środków aby nie odbierać pieniędzy na leczenie i utrzymanie tych potrzebujących. Chciałybyśmy chociaż raz spać spokojnie, że wszystko jest zapłacone, że zwierzęta mają zapewnione leczenie, że mają pełne brzuszki, a my mamy chociaż maleńkie zaplecze finansowe na dalszą pomoc. Nie chcemy i nie umiemy żebrać o każdą złotówkę. Ale chcemy pomagać. Wiecie jakie to uczucie, kiedy jedziesz z chorym zwierzakiem do lecznicy, a tam masz niezapłacone faktury za poprzednie leczenia? I z błagalnym wzrokiem przed lekarzem prosisz o pomoc. 

Nie za bardzo potrafimy zareklamować się w mediach. Nie dostajemy (oprócz 1%) żadnego wsparcia. 1% wystarcza nam na zapłacenie zaledwie kilku faktur za leczenie, za hotele i na zakup niewielkiej ilości karmy. 

Dlatego zachęcamy Was do wspracia nas w konkursie. Możemy otrzymać dotację, która będzie dla nas ogromnym wsparciem. O wygranej w konkursie decyduje liczba Darczyńców na naszej Skarbonce, dlatego niezbędne jest jej promowanie. Udostepniajcie Skarbonkę wśród znajomych w social mediach. Wysyłajcie maile do swoich znajmych, firm i instutucji z prośbą o wsparcie akcji.

Razem możemy więcej i tylko dzięki Wam możemy pomagać!  Dziękujemy, że Jesteście! 

Anonimowy Pomagacz

Anonimowy Pomagacz

Anonimowy Pomagacz

Dziękujemy <3 

Wsparli

2 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Julia

1 zł

Anonimowy Pomagacz

1 zł

Anonimowy Pomagacz

1 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
840 zł
Wsparło 41 osób