Ta biedna krowa Matylda czeka na transport a my nie funduszy na transport .Kochani Rolnik już jest nas wściekły pomocy😥🙏

do końca
Wsparło 217 osób
4 723 zł (82,85%)
Brakuje jeszcze 977 zł
Adopcje

Rozpoczęcie: 29 Lipca 2022

Zakończenie: 14 Sierpnia 2022

Godzina: 23:59

Kochani, Matylda jest skazana jak reszta krowich serc tylko na mięso. Wołowina do rosołu i inne dania. Podjęliśmy próbę założenia zbiórki, mimo że obecna sytuacja jest bardzo ciężka, a zbiórki stoją.

Kochani, dla takich zwierząt nie ma domów. Każdy wie, że krowa musi rodzić, by człowiekowi dać mleko ser a jej dzieci są odbierane i zabijane dzieci to są dzieci małe byczki lub jałówki. Czasem jałówki trafiają do hodowli na krótko zaledwie na 4 lata, by tylko rodzić i dawać mleko człowiekowi. Następnie krówka już wyeksploatowana, ledwo stoi, podjeżdża handlarz zabiera ją na rzeź. Teraz nie wiadomo, do jakiej rzeźni ją zawiezie, czy zabicie przez ogłuszenie lub rzeźnia?  Kochani, czy warto spożywać mięso, mleko i ser dla czegoś takiego?

A teraz zdecydowaliśmy uratować tę krowę, ponieważ nasza Ninia doszła do siebie po złamaniu nogi, już pracuje przy zwierzętach koniach, kozach i baranach. Nina jest już gotową przyjąć Matyldę do domu na łąki. Ninia już kiedyś chciała, ale zdrowie w tym przeszkodziło... 

Matylda jest przeznaczona na rzeź, ponieważ ma zapalenie wymion nie daje mleka. U nas, u Niny, nie będzie rodzić, będzie sama. Ninie nie przeszkadza, że ma zapalenie wymion, bo nie chodzi naszej Ninie o rozmnażanie tych zwierząt.

Dlatego proszę, Kochani, pomóżcie nam uratować Matyldę. Wierzę że w grupie siła. Proszę udostępniajmy gdzie się tylko da. Zbiórka obejmuje wykup transport. Bardzo proszę błagam o jej życie. 

Pomogli

Ładuję...

Organizator
7 aktualnych zbiórek
86 zakończonych zbiórek
do końca
Wsparło 217 osób
4 723 zł (82,85%)
Brakuje jeszcze 977 zł
Adopcje