Fundacja Przystań na 4 Łapy

Fundacja Przystań na 4 Łapy
Wspieraj co miesiąc

Reprezentant Jolanta Rycej

E-mail pn4lzg@gmail.com

Telefon 604 445 616

Lokalizacja Świdnica, lubuskie

Kim jesteśmy?

Ludźmi, którzy od wielu lat pomagają zwierzętom. Z upływem czasu powstała fundacja. Zrezygnowaliśmy z życia zawodowego i prywatnego. Nie posiadamy biura ani dużego zaplecza. Naszą siedzibą jest dom, a pomoc zwierzętom - codziennością. 

Czym się zajmujemy? 

Codziennie przyjmujemy zgłoszenia. Przeprowadzamy liczne interwencje, najczęściej są to trudne przypadki.

Finansujemy leczenie i walczymy o zdrowie, a często życie podopiecznych. Pod naszą opieką znajduje się około 80 zwierząt. Ta liczba nie jest stała - często większa.

To przede wszystkim zwierzęta porzucone przez człowieka. Te maluchy zostały wyłowione z rzeki. Były zapakowane w reklamówkę. 

Aktywnie poszukujemy domów na terenie całej Polski, jak i zagranicą. Dla nas nie ma granic.

Odławiamy i kastrujemy zwierzęta, aby ograniczyć bezdomność. Potrafimy dzielić się z innymi zwierzolubami. Wspomagamy prywatnych działaczy na rzecz zwierząt kotów poprzez zakup karmy i finansowanie leczenia.

Nieustannie szkolimy się, a zdobytą wiedzą dzielimy się z wolontariuszami i przyszłymi opiekunami. Aktywnie współpracujemy z placówkami edukacyjno - opiekuńczymi i edukujemy najmłodszych w zakresie opieki, ochrony zwierząt i form pomocy.

Staramy się być samodzielni. Organizujemy bazarki, z których cały dochód jest przeznaczany na ratowanie zwierząt. Nikt z działaczy fundacji nie pobiera wynagrodzenia. Działamy w myśl słów:

Jakie są formy pomocy? 

Jeśli nasza idea pomocy jest Ci bliska, możesz nas wesprzeć zakupując karmę, żwirek, obroże, smycze czy środki czystości. Możesz wziąć udział w bazarku, a także wspierać nasze zbiórki. Każda złotówka ma wielką wagę. Dzięki dotychczasowym zbiórkom wielu naszych podopiecznych otrzymało szansę na życie. 

To dzięki Wam, Drodzy Darczyńcy. 

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszej fundacji, zachęcamy do śledzenia naszego profilu w mediach społecznościowych, gdzie relacjonujemy codzienne życie i zmagania zwierząt.

Pomogli

Ładuję...