Chciał go oddać na eksperymenty

Wsparło 81 osób
3 528,07 zł (117,6%)
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 10 Sierpnia 2020

Zakończenie: 31 Stycznia 2021

20 Sierpnia 2020, 19:46
Bąbel po operacji

❗️Właściciel (alkoholik) chciał oddać go na eksperymenty z powodu olbrzymiego guza

Zaniedbanego psa uratowali z marazmu Inspektorzy DIOZ i niezwłocznie skierowali na leczenie. Zmiana nowotworowa została usunięta przez wspaniałych lekarzy z Przychodni Weterynaryjnej VETKA.

Teraz, gdy zwierzak jest już „lżejszy” o ponad 3 kg, czeka go rekonwalescencja pod okiem naszych wspaniałych wolontariuszy ❤️

Inspektorzy DIOZ odbierali z Karłowic (pow. lubański) zaniedbanego psa z ogromnym guzem na łopatce. Podczas interwencji - pomimo wczesnej pory - od wszystkich domowników wyczuwalna była silna woń napojów wysokoprocentowych.

Właściciel nie zdecydował się na operację zmiany nowotworowej, ponieważ szkoda mu było pieniędzy. Miał zamiar oddać psa na „eksperymenty”, ponieważ jak zaznaczył - „takie cuda jak ten guz się nie zdarzają”. 

Psiak po odbiorze niezwłocznie trafił do kliniki weterynaryjnej. Lekarze, prócz zaniedbania, stwierdzili u niego wychudzenie i zapalenie odbytu. W środę psiak zostanie poddany operacji usunięcia ogromnego guza.

❤️Już teraz prosimy Was z całego serca o wsparcie leczenia zaniedbanej istoty. Koszty operacji i rekonwalescencji będą sięgać 3000 zł!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
29 aktualnych zbiórek
122 zakończone zbiórki
Wsparło 81 osób
3 528,07 zł (117,6%)
Wesprzyj