Te starsze, ale wciąż pełne miłości psiaki, często są pomijane przez potencjalnych adoptujących...

Zbiórka zakończona
Wsparło 50 osób
2 135,54 zł (106,77%)
Adopcje

Rozpoczęcie: 7 Maja 2023

Zakończenie: 6 Lipca 2023

Godzina: 11:45

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Kochani Przyjaciele Schroniska!

Zwracamy się do Was z gorącą prośbą o wsparcie naszej zbiórki na rzecz starszych piesków, które z różnych przyczyn długo przebywają w naszym schronisku. Niestety, ze względu na ich podeszły wiek, utrzymanie tych czworonogów wymaga znacznie większego nakładu środków niż młodszych zwierząt. Dodatkowo musimy zapewnić im profilaktyczne badania, aby monitorować ich zdrowie i zapewnić najlepszą możliwą opiekę oraz specjalistyczna karmę...

Te starsze, ale wciąż pełne miłości psiaki, często są pomijane przez potencjalnych adoptujących, którzy wybierają młodsze i bardziej energiczne zwierzęta. A przecież każdy piesek zasługuje na ciepły, kochający dom, bez względu na wiek.

Dlatego zwracamy się do Was z prośbą o przekazanie darowizny na rzecz tej ważnej zbiórki. Wpłaty można dokonać tutaj. Każda, nawet najmniejsza, kwota będzie niezwykle cenna dla naszych podopiecznych.

Z góry serdecznie dziękujemy za Waszą hojność i pomoc! Razem możemy zmienić los starszych psiaków na lepsze, zapewniając im godne życie oraz troskliwą opiekę, której tak bardzo potrzebują. Prosimy również o udostępnienie tego posta, aby dotrzeć do jak największej liczby osób chcących pomóc.

Dziękujemy Wam z całego serca ❤️

Załączniki

Pomogli

Ładuję...

Organizator
8 aktualnych zbiórek
264 zakończone zbiórki
Wsparło 50 osób
2 135,54 zł (106,77%)
Adopcje