Uratuj bezdomne życia: Wolontariusze z przytuliska proszą o wsparcie podopiecznych

Zbiórka zakończona
Wsparło 414 osób
18 640 zł (227,31%)

Rozpoczęcie: 3 Lipca 2020

Zakończenie: 1 Października 2020

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Nie jest łatwo prosić. Zawsze pojawią się jakieś niedobre komentarze i złośliwości… Ale co tam, nie robimy tego dla siebie. Prosimy dla naszych kochanych podopiecznych. My wolontariusze dajemy im swój czas, uwagę, opiekę, troskę i czułość. Sprzątamy, myjemy i - kiedy trzeba, a trzeba często – leczymy. Szukamy im domów i sprawdzamy, czy dobrze trafili. Często też, by nie zostawały same w chorobie, bierzemy naszych braci mniejszych do własnych domów.

Dajemy im po prostu nasze serca. To niestety za mało, by mogły godnie żyć. Nasza pomoc jest darmowa, ale w materialnym świecie trzeba jeszcze płacić rachunki i przede wszystkim potrzebne są jedzenie i leki.

Do tej pory dawaliśmy radę: byliśmy na wszystkich festynach, piekliśmy i sprzedawaliśmy ciasta, oddawaliśmy swoje prace i różne fanty, by inni mogli je kupić, organizowaliśmy (i dalej organizujemy) różne bazarki. Ale teraz nie jest dobrze. Czas pandemii dał się nam wszystkim bardzo we znaki. Wiele organizacji zwraca się o pomoc w przetrwaniu. Prosimy i my... Pomóżmy psiakom z przytuliska - każdy z nas, każdy tyle ile może, po troszkę i troszkę więcej. Jest nas tutaj tak dużo… Uda się? Bardzo chcemy dać radę i przetrwać – dla nich!

Skąd taka kwota? Miesięczny koszt zakupu puszek karmy to około 1300 zł plus średnio 750 zł za fakturę od weterynarza (odrobaczania, szczepienia, krople i suplementy dla naszych staruszków, szampony i maści dla tych z chorobami skóry, oczu czy uszu). Nie wliczamy w to kosztów specjalistycznych operacji oraz dodatkowych badań (przed każdym zabiegiem wykonujemy biochemię krwi). 1300+750 = 2050 zł x 4 miesiące = 8020 zł. Najtrudniejsze 4 miesiące przed nami... Jeśli możecie, wesprzyjcie nas grosikiem!

Organizator
3 aktualne zbiórki
2 zakończone zbiórki
Wsparło 414 osób
18 640 zł (227,31%)