Pomóż nam pomagać, bez Ciebie nie damy rady!

PILNE!
do końca
Wsparło 1 566 osób
58 575 zł (97,62%)
Brakuje jeszcze 1 425 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 8 Grudnia 2019

Zakończenie: 20 Października 2020

26 Sierpnia 2020, 20:48
Brakuje 2 tysiące !

Kochani serdecznie dziękujemy Wam za wszystkie wpłaty , brakuje ponad 2 tysiace do zakończenia zbiórki. Wierzymy , ze się uda , z Waszą pomoca wszystko jest przecież możliwe <3

Pokaż wszystkie aktualizacje

19 Maja 2020, 06:07
Niewiele już brakuje !

Kochani, bardzo, bardzo serdecznie Wam dziękujemy ! Jestescie wspaniali ! Brakuje jeszcze niespełna 5 tysiecy do zakończenia zbiórki ... Czy się uda ? Z Wami na pewno tak !

03 Maja 2020, 11:30
3 maja !

Przyjaciele, bardzo Wam dziękujemy za wpłaty ! Jestescie wielcy ! Do końca zbiórki pozostało ponad 8 tysięcy. Czy się uda ? Wiemy, że z Wami jest to możliwe...

14 Kwietnia 2020, 09:48
Królowa Jamnikowa !

Dziękujemy Wam za wpłaty ! Do końca zbiórki jeszcze troszkę brakuje ale razem damy radę ! Pomożecie ?

05 Kwietnia 2020, 14:35
260 osób wpłaciło !

260 osób wpłaciło na naszej zbiórce. Jestescie naprawdę wspaniali ! Liczymy, że do tej SuperLiczby doda się więcej cyferek ! Gdy jeśeście z nami - wierzymy, ze się uda !

26 Marca 2020, 21:30
dziekujemy za dotychczasowe wpłaty !

Bardzo Wam dziękujemy za dotychczasowe wpłaty, uda nam się zapłacić rachunek za prąd i pokryć fakturę za leczenie. Prosimy o dalszą pomoc ! Liczy się każda, nawet drobna wpłata.

Kochani, przyszedł taki moment, że obawiamy się o jutro dla naszych podopiecznych... Mamy bardzo chore zwierzaki, których utrzymanie i leczenie jest drogie. Miesięczne koszty utrzymania naszych podopiecznych to około 8 tysięcy zł. Jest to kwota minimalna na zabezpieczenie podstawowych potrzeb, takich jak karma, leki... Do tego dochodzą inne koszty, których nie będziemy tutaj wyliczać.  W tym momencie chcemy zebrać pieniądze, które zabezpieczą naszych podopiecznych w zakresie podstawowym i pozwolą na przetrwanie. Nasze konto świeci pustkami a z wpłat darczyńców pozostało 15-20 %. Pomóżcie!

Uratowaliśmy setki zwierząt: psy, koty, konie... Czy przestaniemy pomagać? Prosimy, nie przechodź obojętnie, liczy się każda złotówka!

To, co tygryski lubią nabardziej - przytulanki!

Mieszkają u nas różne zwierzaki :)

Sivis to emerytowany owczarek szetlsndzki, który do poźnych lat pracował jako dogoterapeuta. Całe swoje życie poswiecil dzieciom z deficytami rozwojowymi. Dzisiaj obchodzi 14 urodziny :)

Rita i Pola trafiły do nas w krytycznym stanie psychicznym, ktoś znęcał się nad nimi długie lata... Praca z behawiorystą trwała kilka miesięcy. Praca z opiekunem do dzisiaj.

Jamnicza rodzinka znalazła u nas pomoc i bezpieczną miejscówkę, no i pełne miseczki !

Niutka to staruszka, która trafiła do nas ze schroniska. Nie dawała tam rady :(

Nasze zwierzaki uwielbiają spacerki i mizianko...

Biegniemy do Ciebie, bo jesteś naszą ostoją!

Ta kruszyna jest bardzo chora i najprawdopodobniej zostanie w fundacji do końca życia. Pomożesz jej?

Przy ciepłym grzejniku najlepiej... Nasze koty czekają na nowe domy!

Koniki czekają na kowala...

Jak dobrze być bezpiecznym i mieć pełen brzuszek!

Rozrabianki i zabawy to nasza codzienność.

Gdybyście Państwo zechcieli nam pomóc i wesprzeć grosikiem, to może wyszlibyśmy na prostą... Ratowanie zwierzaków z okropnych warunków to nasza misja, dzięki Wam możemy docierać w takie miejsca, jakie widzicie na zdjęciu powyżej... Zbieramy na pokrycie faktur za leczenie, profilaktykę, sterylizacje, kastracje. Pomóżcie nam finansowo, a my zrobimy resztę! Nie wahaj się. Świat jest piękniejszy, gdy dajesz coś z siebie!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
3 aktualne zbiórki
41 zakończonych zbiórek
do końca
Wsparło 1 566 osób
58 575 zł (97,62%)
Brakuje jeszcze 1 425 zł
Wesprzyj