Leo zbiera na pobyt w hoteliku. Nasze konto świeci pustkami...

Zbiórka zakończona
Wsparły 22 osoby
2 400 zł (100%)

Rozpoczęcie: 2 Czerwca 2023

Zakończenie: 1 Września 2023

Godzina: 23:59

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Ostatni czas wystawia nas ciągle na próbę... Tym razem musimy prosić o wsparcie finansowe dla naszego Leosia Ten wspaniały kocurek trafił do nas 2 miesiące temu po tym jak stracił nagle swój dom, swój azyl i człowieka.

Zdezorientowany malec przyjechał do nas jak najszybciej się dało, ponieważ jego życie było zagrożone. Nie byliśmy przygotowani na przyjęcie kolejnego podopiecznego, ale nie było czasu na planowanie, najważniejsze było dla nas bezpieczeństwo Leo.

Niestety sezon urlopowy i jego niechęć do innych kotów powodują, że co chwilę tracił dom tymczasowy. Zostaliśmy postawieni pod ścianą i musimy podjąć decyzję o umieszczeniu go w kocim hotelu, gdzie będzie mógł doczekać swojego wymarzonego miejsca i człowieka. Nie mamy serca co kilka dni przenosić go w inne miejsce i stresować, już za dużo przeszedł w życiu jak na tak młodego koteczka...

Niestety pobyt w hotelu to dla nas ogromny wydatek i przy obecnej liczbie podopiecznych nasze konto świeci pustkami... Dlatego jeśli masz możliwość i chęć wspomóc Leo w drodze do spełnienia marzenia o swoim własnym domku to prosimy, przekaż nam choćby najmniejszą kwotę.

Miesięczna kwota pobytu Leo w hotelu to 1200 zł. Mamy ogromną nadzieję, że z Waszą pomocą uda się zebrać całą kwotę, za co będziemy dozgonnie wdzięczni!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
106 zakończonych zbiórek
Wsparły 22 osoby
2 400 zł (100%)