Kotka Nelka i remont kociego pyszczka - pomóż nam opłacić zabieg!

Wsparło 18 osób
552 zł (69%)
Brakuje jeszcze 248 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 1 Lipca 2020

Zakończenie: 1 Marca 2021

Znowu prosimy o pomoc w opłaceniu faktury u weterynarza - tym razem za leczenie Neli. Nelka to spokojna i delikatna koteczka, która została zabrana z osiedla w Poznaniu na sterylizację. Miejsce to nie jest przyjazne kotom, a ona dodatkowo była przeganiana przez inne wolnożyjące w tym miejscu koty. Została w fundacyjnej kociarni i zaczęliśmy szukać dla niej domu.

Niestety wśród dużej ilości kotów nie czuła się dobrze i chowała, gdzie się dało. Na szczęście znalazł się dla niej dom tymczasowy, co nas bardzo ucieszyło, ze względu na coraz gorszy stan psychiczny koteczki. Nasza radość nie trwała długo. Nelka prawie przestała jeść. Wizyta u weterynarza i przyczyną okazały się być zęby. Koteczka pojechała na zabieg. Parę ząbków było tak zniszczonych, że zostały wyciągnięte w kawałkach.

Teraz po zabiegu Nela w końcu odżyła. Apetyt Nelce dopisuje (je głównie musy i paszteciki niepodrażniające mordki po zabiegu), humor też od razu wyraźnie się kotusi poprawił. Zaczęła się robić coraz bardziej miziasta - już nawet rozdaje buziaki. Bardzo prosimy o pomoc w opłaceniu jej zabiegu. Bez Was nie damy rady!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
18 aktualnych zbiórek
93 zakończone zbiórki
Wsparło 18 osób
552 zł (69%)
Brakuje jeszcze 248 zł
Wesprzyj