Nico - smutna historia....

Zbiórka zakończona
Wsparły 63 osoby
1 500,39 zł (100,02%)

Rozpoczęcie: 9 Listopada 2020

Zakończenie: 31 Stycznia 2021

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.
13 Stycznia 2021, 10:05
Nico nie dał rady... Jest już za Tęczowym Mostem..

Kochani, nie wiemy co napisać, jesteśmy zrozpaczeni, że nasz Nico nie dał rady.. Walczyliśmy o niego, on sam walczył, choć miał bół i smutek w oczkach..Jednak jego drobne schorowane ciałko nie wytrzymało... 

Zostaliśmy z bólem po starcie tak wspaniałego pieska i z realną fakturą do zapłacenia za leczenie. Prosimy o pomoc w jej opłaceniu abyśmy mogli dalej pomagać kolejnym potrzebującym psim biedom.

Pokaż wszystkie aktualizacje

05 Stycznia 2021, 10:42
Prosimy pomóżcie nam opłacić leczenie Nico

Niestety mamy wciąż nie uregulowane rachunki, dlatego zmuszeni jestesmy przedłużyć zbiórkę do końca stycznia 2021r. Prosimy o pomoc i wpłaty. Z początkiem roku coraz więcej problemów i kosztów...

20 Grudnia 2020, 18:41
Pozostało tylko 3 dni do końca zbiórki - PROSIMY o wsparcie!

Kochani ostatnie 3 dni zbiórki - bardzo dużo brakuje ale może choć na pokrycie operacji jednego z piesków uda się nazbierać....
Prosimy o wsparcie w opłaceniu rachunków

NICO PO OPERACJI PONAD MIESIĄC -wypadł Nicowi tydzień temu dysk i ma porażenie tylnych kończyn Nie chodzi...
Codziennie jest cewnikowany, dostaje zastrzyki i leki, a na dodatek pojawiły się małe guzki w okolicy usuniętego guza.

Koszty były nie małe, fakturka do opłacenia , a zbiórka powolutku..

 

Prosimy pomóżcie nam pomagać

 
 

 
 

 
 

 

 
 
 

 
 

Kochani, dziś prosimy bardzo o pomoc. 

Nico - błąkający się pies na stacji paliw w Czarnkowie trafił do Arki. Nico w chwili znalezienia był świeżo po kastracji, na co wskazywały świeże rany po zabiegu. Liczne blizny i rany mówiły same za siebie, dobrze się mu nie wiodło. Prawdopodobnie był w schronisku w Jędrzejewie, ponieważ posiada czip z tego schroniska. Wkrótce Nico trafił do domku tymczasowego, gdzie, mamy nadzieję, zostanie już na zawsze.

Nico szybko dochodził do zdrowia, co nas bardzo cieszyło. Aż tu po 11 miesiącach stan Nico nagle zaczął się pogarszać, opadał z sił, więc zaczęła się diagnostyka... Otrzymaliśmy złe wieści: anemia i guzy w okolicy po kastracji. Nico jest już po operacji usunięcia guzów, która odbyła się 06.11.2020 r. Wciąż trwa jego leczenie. Mamy nadzieję, że mimo słowa rak, będzie cieszył się życiem przez długie jeszcze lata.

Koszty operacji poniesie Arka (jeszcze nie dotarła faktura, jak dotrze wkleimy do posta), ponieważ obecna właścicielka Nico też zmaga się z ciężką chorobą i finanse są skromne. Ale wierzymy, że wspólnie damy radę i pokryjemy tę fakturę. 

 

 Naszym przesłaniem jest niesienie pomocy nawet i w takich okolicznościach. Tu też liczymy na Waszą, Drogie Zwierzoluby pomoc. Każda złotóweczka się liczy.

Kochani, pomóżmy Nico.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
1 aktualna zbiórka
19 zakończonych zbiórek
Wsparły 63 osoby
1 500,39 zł (100,02%)