Wyrzucone bez matki

Big 05b6c578 b24c 4c44 96d0 bb805ef8c534
Wsparło 215 osób
1 010 zł (101%)
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 08 Maja 2018

Zakończenie: 08 Sierpnia 2018

Prosimy o wsparcie w ratowaniu niechcianych kociąt i szczeniąt! Przyszła piękna wiosna, kwitną cudowne kwiaty, wszędzie soczysta zieleń, śpiew ptaków, po prostu pięknie. Ale nie dla wszystkich! Wiosna dla wielu zwierząt to walka o życie! Wiele z nich kończy w rowach, śmietnikach, podrzucane są w kartonach do innych ludzi - a niech się martwią. 

Jest to też ciężki czas dla schroniska, które musi uporać się z wiosenną falą bezdomności zwierząt. Zarówno kocięta jak i szczenięta bez nas sobie nie poradzą :( 

Pod naszą opieką znajduje się obecnie kilkanaście maluchów, kociąt i szczeniąt, które wymagają intesnywnej opieki. Kocięta trzeba kramić co kilka godzin specjalnym mlekiem, jeden z piesków natomiast poważnie choruje, codziennie otrzymuje antybotyki i kroplówki.

Bez Waszej pomocy nie będziemy w stanie zapewnić im odpowiedniej, specjalistycznej karmy, szczepień chroniących przed śmiertelnymi chorobami, preparatów na pchy i kleszcze, a przede wszystkim, nie poradzimy sobie w opłaceniu kosztów opieki weterynaryjnej. 

Każdy smsik, udostępnienie, wpłata są dla nas bardzo ważne. One nie mają już nic: domu, swojej mamy, swojej pani czy pana. Mają tylko siebie i opiekę w schronisku. Pomóż poprawić ich los.

Pomogli

Ładuję...

Wsparło 215 osób
1 010 zł (101%)
Wesprzyj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość