Stary, łysy, bez oka, zaniedbany shih tzu

Zbiórka zakończona
Wsparło 35 osób
2 000 zł (100%)

Rozpoczęcie: 1 Lutego 2022

Zakończenie: 28 Lutego 2022

Godzina: 23:59

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.
11 Lutego 2022, 15:08
Podziękowania za zebraną kwotę

Dziękujemy wszystkim darczyńcom za wpłaty na leczenie Mopika, uzbieraliśmy całą sumę Dziękujemy również za wpłaty na karmę, dzięki której jest już na odpowiedniej diecie. Mopik przyjmuje teraz leki na Cushinga (koszt miesięczny zakupu tabletek to 200 zł), leki na wątrobę oraz na tarczycę. 15 lutego mamy wizytę okulistyczną. Trzymajcie kciuki!

Pokaż wszystkie aktualizacje

04 Lutego 2022, 17:55
Wyniki badań

Kochani! Mopik jest już po pierwszych badaniach - ma bardzo podwyższone parametry wątrobowe, zaawansowaną niedoczynność tarczycy. W teście stymulacji ACTH wartości kortyzolu wskazują na nadczynność kory nadnerczy. Czeka go więc podawanie leków już do końca życia Przy tym wszystkim nasz maluszek tryska energią, ma ogromny apetyt i kocha wszystkich Po obcięciu i wymyciu wygląda jak szczeniaczek W połowie lutego jedziemy z nim jeszcze do okulisty.
Prosimy Wszystkich o pomoc w opłaceniu leczenia Mopika! 

Pod naszą opiekę trafił kolejny schorowany pies. Mopik jest malutkim psem w typie shih-tzu. Połowę jego ciała pokrywa łysina, reszta to śmierdzące dredy. Pies nie ma jednego oka, drugie wymaga leczenia. Właściciel nie chce leczyć psa i zapytał się, czy nie lepiej go uśpić. Absolutnie nie ma powodów do eutanazji!

Psa należy zdiagnozować i leczyć. Mopik ma około 13 lat, ale po jego zachowaniu wcale tego wieku nie widać. Jest bardzo wesoły i energiczny, przy tym bardzo przyjacielski w stosunku do wszystkich żywych istot. Nie możemy pozwolić, żeby zaniedbanie doprowadziło do jego śmierci. W pierwszej kolejności musimy znaleźć przyczynę utraty sierści i ratować oko. 

Mopika czekają więc badania krwi i wizyta u okulisty. Prosimy o pomoc w leczeniu tego wesołego maluszka! 

Pomogli

Ładuję...

Wsparło 35 osób
2 000 zł (100%)