Prosimy Was o pomoc w opłaceniu badań aby Marcel mógł chodzić

Wsparło 66 osób
1 739 zł (96,61%)

Rozpoczęcie: 14 Lutego 2020

Zakończenie: 25 Lutego 2020

Kochani, bardzo dziękujemy za Wasze dobre, pełne empatii serca! Dzięki Wam Marcelek pojechał do Grudziądza na badania i dzięki Wam mogliśmy opłacić fakturę oraz mieć co wlać do baku. Zebrana kwota przewyższa koszta paliwa oraz faktur dlatego chcemy Was poinformować, że resztę kwoty przeznaczymy na rzeczy, których Marcel potrzebuje non stop czyli pampersy, podkłady i specjalna karma dla wrażliwych jelit. <3

Dr Mederski wykonał badanie mielografii oraz tomograf komputerowy aby móc precyzyjnie stwierdzić stan Marcela i potwierdzić wyniki rezonansu. Niestety cysta na rdzeniu kręgowym Marcela jest tak ogromna, że spowodowała uciśnięcie rdzenia aż w 70%. 

(Ten czarny,,uśmieszek'' w białym kole powinien mieć również kształt koła.)

To właśnie dlatego Marcel nie chodzi, nie kontroluje zwieraczy i niestety też nie ma czucia głębokiego. 

Mieliśmy przeogromną nadzieję, że Marcel jest w takim stanie, że będzie możliwe przeprowadzenie operacji no i może w pewnym stopniu nasze modły został wysłuchane... 

JEST SZANSA. Wprawdzie bardzo mała ale jest! Doktor poinformował nas, że może wykonać operację dzięki której rdzeń przestanie być uciskany przez cystę ale nie jesteśmy w żaden sposób przewidzieć w jakim stopniu operacja pomoże Marcelowi ponieważ nie wiemy jak wiele połączeń nerwowych znajdujących się w rdzeniu zostało trwale uszkodzonych przez ciągły nacisk. 

Jeżeli jest choć cień szansy na to, że operacja pomoże mu chodzić, czuć, kontrolować wypróżnianie albo i wszystko na raz to musimy się jej podjąć. Dla niego. 

Stworzymy kolejną zbiórkę na operację, wiemy, że koszt takiej operacji wynosi około 5-6 tysięcy. Może to i spora kwota ale czy zdrowie ma cenę? 

(Marcelek po wizycie.)

(Marcelek w drodze powrotnej do domu.)

(W końcu w domu, można odespać :) )

Pomogli

Ładuję...

Organizator
4 aktualne zbiórki
149 zakończonych zbiórek
Wsparło 66 osób
1 739 zł (96,61%)