Na święta, mój drogi, idziemy się uśpić!

Wsparło 1 367 osób
46 050,23 zł (657,86%)
Adopcje

Rozpoczęcie: 23 Grudnia 2022

Zakończenie: 4 Stycznia 2023

Godzina: 22:55

Kochani, nawet nie wiemy jak mamy wyrazić swoją wdzięczność za tak ogromną pomoc. Sytuacja Szymonka poruszyła serca wszystkich wolontariuszy, lekarzy oraz ludzi o dobrych sercach, którzy zechcieli nam pomóc w walce o jego życie. Szymek zaraz po tym jak trafił pod naszą opiekę był konsultowany w 2 klinikach i miał wykonane wszystkie badania. Niestety był to okres świąteczny i to jeszcze bardziej utrudniało całą sytuację. Wykonaliśmy telefon do Doktora Kalisza, który po obejrzeniu wyników podjął się zoperowania Szymka. 
Po operacji psiak trafił do domu tymczasowego naszej wolontariuszki, któraofiarowała mu najlepszą opiekę. Zmiana pieluch, zmiany podkładów, zakładanie ochraniaczy na tylne łapki, regularne ćwiczenia w gabinecie i w domu, podawanie suplementów itd. Wszystko po to by wrócił do zdrowia. I udało się! Szymek już coraz pewniej samodzielnie stawia kroki. Jeszcze troszkę i nie będzie widać równicy pomiędzy jego chodem a psów zdrowych :)

Dlatego jeszcze raz kierujemy do Państwa podziękowania. Zebrane pieniądze pozwoliły pokryć koszt faktur za początkowe wizyty w klinikach, badania (m.in CT), operacjję, leki, pieluchy, podkłady, sprzęty do rehabilitacji (m.in uprzęże, równoważnia). Jesteśmy bardzo wdzięczni za wsparcie dla tej niewinnej istotki <3

Zebrane piedziądze pozwoliły w opłaceniu w/w faktur. Psiak nadal potrzebuje wsparcia finansowego, jednak dzięk tej zbiórce jesteśmy w stanie zapewnić mu wszystko co potrzeba. 
Reszta pieniędzy zostanie przekazana innym potrzebującym i pokrzywdzonym zwierzętom, które każdego dnia trafiają pod naszą opiekę. 

Oczywiście jeśli ktoś z Państwa nie będzie wyrażał na tozgody, bardzo prosimy o kontakt mailowy. 

Oto link do metamorfozy Szymka :)
https://youtu.be/biTGkhqYTJU

Załączniki

Pomogli

Ładuję...

Organizator
9 aktualnych zbiórek
261 zakończonych zbiórek
Wsparło 1 367 osób
46 050,23 zł (657,86%)
Adopcje