Niepełnosprytki Judyty - nowe życie skreślonych psów

8 dni do końca
Wsparło 1 106 osób
49 076 zł (49,07%)
Brakuje jeszcze 50 924 zł
Wesprzyj
Adopcje

Rozpoczęcie: 5 Kwietnia 2022

Zakończenie: 28 Maja 2022

Godzina: 23:59

Wielu twierdzi, że nie warto im pomagać. My zmieniamy ich świat.

NIEPEŁNOSPRYTKI - wyjątkowe, waleczne, pełne życia. Codziennie pokazują, jak bardzo chcą i potrafią żyć!

Dziś w Judytowie wiele się działo! Odwiedzili nas wspaniali ludzie z @firmaadmiral Poświęcili cały dzień, by mierzyć, notować, dopasowć wózki dla sparaliżowanych, ukrainskich uchodźców! Przyjechali do nas, bo psiaki - choć skończyły kwarantannę - wciąż nie mogą wybierać się w podróż.

Zrobili to, by zwierzaki, które mają za sobą piekło, nie musiały dłużej czekać na swoje dwa koła!

EFEKT? 4 psiaki już dziś wsiadły na swoje powozy i pognały, szczęśliwe i oszołomione! Wreszcie mogły biegać! Niektóre zrobiły to po raz pierwszy od lat! Z pozostałych zdjęto miarę, by przygotować dedykowane dla nich wózeczki!

Nie da się opisać tego, co czuliśmy widząc to niedowierzanie w psich oczach! Jakby pytały - mogę? Naprawdę? To pędzę!

Spójrz na nie i powiedz, że ich życie nie jest warte tego wysiłku! Odmów im prawa do życia, bo 2 łapy mają niesprawne... My nie umiemy. Nie chcemy! Wiemy, że ich niepełnosprawność to nasz, ludzki problem!

Kochani, na naszym pokładzie jest teraz 15 psów niepełnosprawnych, a wszystkich futer w Fundacji mamy 400. Wszystkie niepełnosprytki są leczone, rehabilitowane, pod stałą opieką weterynaryjną. Przygotowanie ukraińskich sprytków do normalnego funkcjonowania to ciężka praca. Przykurcze, zaniki mięśni i wiele innych powikłań po długim czasie bez odpowiedniej opieki - z tym się mierzymy. Nie mówiąc o operacjach, które kilka z nich już przeszło.

Dlatego, choć zazwyczaj tego nie robimy - DZIŚ PROSIMY O POMOC DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH PSÓW. Pomóż nam dać im wszystko, czego potrzebują. Pomóż zmienić ich świat.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
9 aktualnych zbiórek
335 zakończonych zbiórek
8 dni do końca
Wsparło 1 106 osób
49 076 zł (49,07%)
Brakuje jeszcze 50 924 zł
Wesprzyj
Adopcje