Nie pora umierać - Babcia Figa potrzebuje pomocy

Fabryka Mruczenia
organizator skarbonki

Fabryka Mruczenia

 

Posypało się w ostatnim czasie zdrówko naszej Babci Figi.

Babcia ma 17 -18 lat, a może więcej, jest nosicielką kociej białaczki i ma przewlekłą niewydolność nerek, uszkodzenie watroby, zaawansowaną chorobę zwyrodnieniową.  Jest w Fabryce Mruczenia prawie od jej powstania.

Fabryka Mruczenia

Już nie raz słyszeliśmy w lecznicy, że rokowania sa ostrożne, że wszystko się może zdarzyć, ale jak do tej pory, Figa zawsze wykaraskała się z kłopotów. Wierzymy, że i tym razem tak będzie.

Babcia Figa jest malutka, szczuplusieńka, waży tyle co 6 miesięczny kociak - około 1,5 kg, ale nie chudnie dalej, ostatnio nawet przybrała 10 dkg. Leczenie przynosi efekty, po wizycie w lecznicy Figa idzie prosto do miseczki, a potem do kuwety. Jest bardzo grzeczniutka, miła, mruczącąca, bardzo dużo śpi, ale w tym wieku, ma do tego pełne prawo. Ona nie planuje umierać! To drobne ciało ma w sobie ogromną wolę życia i już nie raz nam to udowodniła.

Bardzo prosimy o wsparcie finansowe leczenia Babci, Wizyty, leki w tym kroplówki, sporo kosztują, do tego badania krwi, które musimy powtarzać co jakiś czas.

Wierzymy, że i tym razem to bedzie tylko przejściowy kryzys, że gdy Pani Śmierć podejdzie pod drapak, Figa otworzy oczy, powie tylko

Not Today!

i będzie mruczeć dalej.

Fabryka Mruczenia

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim Ofiarodawcom za każdą nawet najdrobniejszą wpłatę.

Pozdrawiamy!

Wolontariusze z Fabryki Mruczenia

Wsparli

1 zł

Anonimowy Pomagacz

25 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Witold

10 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Dominika

20 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
100%
1 000 zł Wsparło 36 osób CEL: 999 ZŁ