Ratujmy porzucone zwierzęta

Zbiórka zakończona
Wsparło 1 670 osób
3 970 zł (19,85%)

Rozpoczęcie: 15 Lipca 2018

Zakończenie: 15 Października 2018

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Walczymy z bezdusznym porzucaniem zwierząt w okresie wakacyjnym i nie tylko! Ze względu na liczne wydatki na leczenie naszych podopiecznych zwracamy się z prośbą o wsparcie naszych działań! Potrzebujmy środków na:

- opiekę medyczną i utrzymanie zwierząt podrzucanych nam nagminnie w okresie wakacji

(Maluchy wyrzucone w kartonie do lasu, wymagały leczenia, kroplówek, antybiotyków, a następnie szczepień, czipowania, odrobaczania, preparatów na pchły i kleszcze. Nadal przebywają w schronisku)

- akcje czipowania - tylko wtedy możemy bez trudnu namierzyć właściciela, który w bezduszny sposób postanowi pozbyć się swojego psa oraz doprowadzić go przed wymiar sprawiedliwości (porzucenie zwierzęcia jest przestępstwem!)

(Smoczek, 50 kg pies podrzucony pod schroniskiem na leśnej drodze. Czyżby jadł za dużo? A może za dużo zachodu by zabrać go ze sobą do Krynicy i za drogo by zafundować mu hotelik dla zwierząt? Pies przebywa w schronisku, do tej pory nie może zrozumieć czemu się tam znalazł)

- akcje kastracji dla wiejskich psów i kotów - to właśnie niechciane mioty są przyczyną bezdomności w Polsce. 'Zostawimy sobie szczeniaka, a sukę i resztę miotu do lasu!"

(kundel w pseudohodowli pokrył 'rasową' sukę i trzeba było się jej pozbyć? Komu rasowego pieska? Tanio! Tanio!)

(sunia z maleńkimi szczeniakami, w ulewny deszcz wyrzucona przy ruchliwej drodze dosłownie kilka dni temu. O mały włos nie zginęły pod kołami samochodu. Panie właścielu, czy wakacyjny urlop się udał? Kundli się pozbył, można spkojnie odpoczywać? Pamiętaj, karma wraca!)

Z takimi łamiącymi serce sytuacjami spotykamy się na co dzień! Błagamy o wsparcie, bez Waszej pomocy nie możemy działać, nie będziemy mogli przyjmować kolejnych ofiar wakacji :( 

Pomogli

Ładuję...

Wsparło 1 670 osób
3 970 zł (19,85%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość