Hedgehope to nie tylko jeże

Wsparło 9 osób
250 zł (25%)
Brakuje jeszcze 750 zł

Rozpoczęcie: 16 Maja 2022

Zakończenie: 30 Grudnia 2022

Godzina: 23:59

30 Sierpnia 2022, 09:05
Mamy kolejnego rudzielca na pokładzie.

Znaleziona na ścieżce rowerowej, otumaniona, z rozciętą wargą i zakrwawionym uchem... Zabezpieczona weterynaryjnie, teraz czekamy...

Pokaż wszystkie aktualizacje

02 Sierpnia 2022, 14:51
Nowy wiewiórek

Nowy wiewiórek na pokładzie. Bardzo słabiutki i odwodniony.... Jest już po wizycie u weterynarza, odpoczywa w inkubatorze, czekamy...

Hedgehope to nie tylko jeże.

Pod nasze skrzydła trafiają też na przykład kuny w wieku mocno dziecięcym, które z jakiegoś powodu nie są przy matce (mogła zostać zabita lub mogła zginąć pod kołami samochodu), a które my odchowujemy, a później, kiedy są już bardziej samodzielne, przekazujemy do ośrodka dla dzikich zwierząt.

Najczęstszymi gośćmi jednak, nie licząc oczywiście jeży, są wiewiórki. Trafiają do nas rudzielce w różnym wieku - maluchy, które trzeba odkarmić butelką; podrostki, które miały jakieś przykre przygody podczas nauki hasania po drzewach czy dorosłe wiewiórki po mniej lub bardziej poważnych wypadkach.

Rudzielce po odkarmieniu i wyleczeniu przenosimy do wolier zewnętrznych, gdzie uczą się życia na wolności, a później wypuszczamy ocierając łzę wzruszenia ;) Wyjątkiem są wiewiórki, które z różnych względów nie mogą zostać wypuszczone - mają niepełnosprawności, które uniemożliwiają im bezpieczne życie w lesie. Tym szukamy miejsc w ośrodkach dla dzikich zwierząt.

Widzicie sami - nie zajmujemy się tylko jeżami i tak samo potrzebujemy wsparcia na te dzikie maluchy. Jedzenie, środki czystości, morze podkładów - nawet dla takich słodziaków nie dają tego za darmo ;) dlatego potrzebujemy Waszego wsparcia!

Dzięki Twojej darowiźnie i one, i my będziemy spać spokojnie wiedząc, że są środki na pomoc!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
6 aktualnych zbiórek
3 zakończone zbiórki
Wsparło 9 osób
250 zł (25%)
Brakuje jeszcze 750 zł