PILNE! Walczymy o życie Chili!

Zbiórka zakończona
Wsparło 61 osób
2 335 zł (116,75%)

Rozpoczęcie: 24 Czerwca 2020

Zakończenie: 1 Sierpnia 2020

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Pomimo że Chili to jeszcze słodkie, kocie dziecko, już zdążyła doświadczyć ogromnego bólu.

Operacja oczek jest nie tyle walką o wzrok, co batalią o życie! Chili wraz z dwójką rodzeństwa - Bazylią i Ronim trafiła do nas z Kwidzynia, gdzie kocięta zostały znalezione przez wolontariuszy TOZ-u.

Niestety stan oczek Chili jest dramatyczny, więc zwrócili się do nas o pomoc. Już następnego dnia po zabezpieczeniu cała trójka kociąt wyruszyła w drogę do naszego domu tymczasowego. Wszystkie walczą o wzrok, niestety stan Chili - uroczej wiercipiętki i pociesznej przytulaski - jest bardzo poważny i gwałtownie się pogarsza. W chore oczka wdała się martwica i wymagają one natychmiastowej operacji! Walczymy już nie o wzrok, a o życie tej malej, zbolałej istotki!

Chili waży zaledwie 500 g, lecz nie możemy narażać tak kruchego życia i czekać z operacją aż podrośnie. Lada chwila nasza Chili trafi w ręce wspaniałego specjalisty- doktora Jacka Garncarza, który podejmie się operacji tej maleńkiej istotki.

Niestety, stawką jest życie kotki, dlatego drżymy o naszą marudę, wierząc jednocześnie, że musi się udać! Z Wami, dzięki Wam!!! Musimy pomóc Chili! Dla niej to szansa na życie. Dla nas to też ogromne koszty. Przy obecnej liczbie podopiecznych koszty operacji i długiego leczenia przerastają nasze możliwości! Nie udźwigniemy ich bez Waszej pomocy! Przed Ronim i Bazylią najprawdopdobniej też operacja oczek w niedalekiej przyszłości. Na sześć oczek rodzeństwa widzi jedno - Bazylki :(

Wszystkie działania finansowane są przez Was, darczyńców - wspaniałych przyjaciół ślepaczków. Darowizny i licytacje na prowadzonych przez nas kiermaszach to główne źródło utrzymania i leczenia kociamberków, którym nigdy nie odmawiamy pomocy. Dlatego prosimy Was o wsparcie, za które jesteśmy i będziemy szalenie wdzięczni! Dziękujemy z całego serca i z całych sił!

Pomogli

Ładuję...

Wsparło 61 osób
2 335 zł (116,75%)