PILNE! Walczymy o życie Chili!

Wsparło 60 osób
2 315 zł (115,75%)
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 24 Czerwca 2020

Zakończenie: 1 Sierpnia 2020

Pomimo że Chili to jeszcze słodkie, kocie dziecko, już zdążyła doświadczyć ogromnego bólu.

Operacja oczek jest nie tyle walką o wzrok, co batalią o życie! Chili wraz z dwójką rodzeństwa - Bazylią i Ronim trafiła do nas z Kwidzynia, gdzie kocięta zostały znalezione przez wolontariuszy TOZ-u.

Niestety stan oczek Chili jest dramatyczny, więc zwrócili się do nas o pomoc. Już następnego dnia po zabezpieczeniu cała trójka kociąt wyruszyła w drogę do naszego domu tymczasowego. Wszystkie walczą o wzrok, niestety stan Chili - uroczej wiercipiętki i pociesznej przytulaski - jest bardzo poważny i gwałtownie się pogarsza. W chore oczka wdała się martwica i wymagają one natychmiastowej operacji! Walczymy już nie o wzrok, a o życie tej malej, zbolałej istotki!

Chili waży zaledwie 500 g, lecz nie możemy narażać tak kruchego życia i czekać z operacją aż podrośnie. Lada chwila nasza Chili trafi w ręce wspaniałego specjalisty- doktora Jacka Garncarza, który podejmie się operacji tej maleńkiej istotki.

Niestety, stawką jest życie kotki, dlatego drżymy o naszą marudę, wierząc jednocześnie, że musi się udać! Z Wami, dzięki Wam!!! Musimy pomóc Chili! Dla niej to szansa na życie. Dla nas to też ogromne koszty. Przy obecnej liczbie podopiecznych koszty operacji i długiego leczenia przerastają nasze możliwości! Nie udźwigniemy ich bez Waszej pomocy! Przed Ronim i Bazylią najprawdopdobniej też operacja oczek w niedalekiej przyszłości. Na sześć oczek rodzeństwa widzi jedno - Bazylki :(

Wszystkie działania finansowane są przez Was, darczyńców - wspaniałych przyjaciół ślepaczków. Darowizny i licytacje na prowadzonych przez nas kiermaszach to główne źródło utrzymania i leczenia kociamberków, którym nigdy nie odmawiamy pomocy. Dlatego prosimy Was o wsparcie, za które jesteśmy i będziemy szalenie wdzięczni! Dziękujemy z całego serca i z całych sił!

Pomogli

Ładuję...

Wsparło 60 osób
2 315 zł (115,75%)
Wesprzyj