Niewidomy i neurologiczny Kiwi prosi o pomoc!

Zbiórka zakończona
Wsparło 58 osób
1 790 zł (105,29%)

Rozpoczęcie: 15 Czerwca 2020

Zakończenie: 23 Czerwca 2020

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Kochani Paczacze, trwa nasza walka o zdrowie niewidomego Kiwusia.

Nasz ślepek cierpi z powodu nieustająco kręcącej się główki, co niestety powoduje, że biedak odczuwa ciągłe zawroty głow. Od momentu, w którym pojawił się w naszym domu tymczasowym, jest diagnozowany i leczony przez specjalistę neurologa. Kotek ma objawy obustronnego zespołu przedsionkowego. Pomimo wdrożonego od razu antybiotyku oraz sterydu, niestety nie udało się nic zmienić - nie zareagował na leczenie i to pokazuje, że mamy do czynienia nie tylko ze stanem zapalnym. 

Martwimy się bardzo, że problem tkwi głębiej... Mamy już wyniki wszystkich zaleconych szczegółowych badań i niestety niewiele więcej wiemy, niż na początku diagnostycznej drogi. Pozostaje rezonans magnetyczny, tylko to badanie może pokazać, co się naprawdę w tej małej główce dzieje. Wynik MRI będzie ewentualnym wskazaniem do wykonania meringocentezy. Mamy nadzieję, że to badanie przyniesie jakieś dobre wieści, ale bardzo się boimy o naszego Kiwunia. 


Na filmiku fragment tego kiwania główką, które zdaje się nie mieć końca...Pozwoliliśmy sobie zorganizować zbiórkę na ten cel, ponieważ koszt samego rezonansu wynosi 1150 zł, a z dodatkowymi badaniami, które lekarz przeprowadzi podczas kolejnej narkozy, wyniesie ok 1700 zł. Jesteście przy ślepaczkach zawsze, wspieracie nas na przeróżne sposoby, więc wiemy, że na pewno możemy i musimy zrobić wszystko, by pomóc Kiwusiowi i przywrócić mu komfort życia. Wszystko będzie dobrze, MUSI być dobrze! 


Prosimy o ciepłe myśli, o kciuki i moc, dzięki którym nie raz już wyczarowywaliście chorym ślepaczkom cuda. Dziękujemy z całego serca i z całych sił za każdą pomoc, za każdą ciepłą myśl!

Pomogli

Ładuję...

Wsparło 58 osób
1 790 zł (105,29%)