Pomóż niewidomemu Maczkowi pozbyć się bólu!

Zbiórka zakończona
Wsparły 64 osoby
2 076 zł (103,8%)
Adopcje

Rozpoczęcie: 5 Września 2023

Zakończenie: 1 Listopada 2023

Godzina: 20:00

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Pomimo że Maczek to jeszcze słodkie, kocie dziecko, już zdążył doświadczyć ogromnego bólu. Operacja oczek jest nie tyle walką o wzrok, co batalią o życie!

Ze schroniska trafił do nas mały, bezbronny płomyczek - 300 gram miłości okupionej ogromnym bólem oczek. Uroczy wiercipięta i pocieszny przytulas. Nie tylko oczka były w dramatycznym stanie. Maczek przyjechał również z martwicą końcówki ogonka.

Przez te wszystkie tygodnie walczyliśmy o uratowanie go, bowiem groziła Maczkowi głęboka amputacji ogonka. Leki, antybiotyki, systematyczna wymiana opatrunków stały się jego codziennością.

Mimo naszych ogromnych starań stan Maczka gwałtownie pogarsza się. W chore oczko wdaje się martwica i wymaga ono natychmiastowej operacji! Drugie oczko po tygodniach walki wygląda znacznie lepiej, jednak również wymaga usunięcia. Maczek waży zaledwie 1 kg, lecz nie możemy narażać tak kruchego życia i zwlekać z enukleacją. Lada chwila nasz Maczek trafi w ręce wspaniałego doktora, który podejmie się operacji tej maleńkiej istotki.

Niestety, stawką jest życie maludy, dlatego drżymy o naszego maluszka wierząc jednocześnie, że musi się udać! Z Wami, dzięki Wam!!! Musimy pomóc Maczkowi! Ta poważna operacja i rekonwalescencja to najbliższa przyszłość Maczka. Dla niego to szansa na życie. Dla nas to niestety ogromne koszty. Przy obecnej liczbie podopiecznych koszty operacji i długiego leczenia przerastają nasze możliwości! Nie udźwigniemy ich bez Waszej pomocy!  Wrażliwe serca i chojność Przyjaciół ślepaczków, od których spływają darowizny i licytacje na prowadzonych przez nas kiermaszach to źródła utrzymania i leczenia kociełów, którym nigdy nie odmawiamy pomocy. Dlatego i tym razem ośmielamy się prosić o wsparcie, kochani.

Pomóżmy wspólnie Maczkowi! Za najmniejszą nawet pomoc dziękujemy Wam z całego serca i z całych sił!

Pomogli

Ładuję...

Wsparły 64 osoby
2 076 zł (103,8%)
Adopcje