Niunia z Oruni bardzo cierpi - ogromny stan zapalny w paszczy nie pozwala jej jeść

Zbiórka zakończona
Wsparło 65 osób
1 220 zł (101,66%)

Rozpoczęcie: 28 Lutego 2019

Zakończenie: 21 Marca 2019

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.
15 Marca 2019, 15:10
Niunia przejdzie zabieg oczyszczenia paszczy.

Niunia po zmianie antybiotyku nie poczuła się niestety lepiej... za to działa steryd tak więc dostała teraz dlugodzialajacy encortolon i Lysine na podniesienie odporności. Niestety myślę że jej stan się nie polepszy na dobre bez zrobienia porządku w paszczy. Koty wolnobytujące najczęściej jedzą słaba tanią karmę i niestety zęby Niunia ma w fatalnym stanie. Połamane i z zagonionym dziąsłami. Reszta kwalifikuje się do usunięcia. Umówiłam na dzisiaj na poniedziałek zabieg pani doktor zrobi porządek co się da to zostawi. Oczywiście stan Niuni pozwala tylko na narkozę wziewną. Tak więc trzymajcie kciuki żeby Niunia dała radę...oczywiście zabieg wykona tylko zaprzyjaźniona wetka której ufam... ma się zająć Niunia szczególnie bo ona jest bardO słaba i wychudła.

Miałam ogromne szczęście, bo urodziłam śliczne kociaczki, które ktoś zauważył i od razu pokochał. Ja byłam tylko na doczepkę. Ktoś się zlitował i zabrał mnie na sterylizację. Już okoliczne dzieciaki nie będą rzucać we mnie kamieniami wołając, żebym się wynosiła, bo jestem brudna i śmierdząca i na pewno roznoszę choroby... W końcu nie marznę i mam pełną miseczkę. Jestem szczęśliwa, uwielbiam tulić się, choć wciąż trudno mi uwierzyć, że ludzie mogą być mili. 

Ostatnio zaraziłam się katarem i nie mogę też jeść, chociaż bardzo bym chciała. Boli mnie pyszczek i leje mi się z noska. Pewnie nikt mnie nie pokocha...

Kochani, Niunia to młoda kilkuletnia koteczka, do której uśmiechnął się los. Trafiła do Fundacji na sterylizację i niestety  choruje. Ma koci katar i bardzo silnie zaczerwienione dziąsła. Powodów może być kilka, musimy to przeleczyć. Wyleczyć stan zapalny i przyjrzeć się ząbkom. Niestety, życie bezdomnika nie jest łatwe i stan zdrowia bywa różny. Ale chcemy dać Niuni szanse. Ba, musimy.

Wyleczyć i znaleźć dom. Pomóżcie nam pomagać, bo sami nie damy rady. Każdy grosik pomoże Niuni.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
3 aktualne zbiórki
248 zakończonych zbiórek
Wsparło 65 osób
1 220 zł (101,66%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość