Remont boksów – aby nasi przyjaciele nie stracili domu!

Zbiórka zakończona
Wsparło 1 077 osób
25 286,33 zł (26,38%)

Rozpoczęcie: 30 Grudnia 2016

Zakończenie: 4 Września 2017

Godzina: 23:59

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Kochani! Schronisko w Sosnowcu potrzebuje pilnego remontu 9 boksów! Dla mieszkających tam zwierząt to jedyna szansa, by zachować dach nad głową. Jeśli nie uda się ich wyremontować, boksy będą musiały zostać zamknięte…


 

To ostatnie boksy, które nadal nie zostały wyremontowane. Mamy czas do końca sierpnia 2017. Jeśli nam się nie uda, boksy zostaną zamknięte przez powiatowego lekarza weterynarii i zwierzęta nie będą mogły w nich przebywać. Wtedy na pewno nie starczy nam miejsca na wszystkie psiaki…


W schronisku dla bezdomnych zwierząt w Sosnowcu co roku dokonuje się wiele zmian. Odwiedzający, którzy przychodzą do schroniska po długiej nieobecności i widzą nowe boksy, są zachwyceni. Nadal jednak jest wiele do zrobienia. Przez kilka lat, dzięki remontom wykonywanym przez Miejski Zakład Usług Komunalnych oraz dzięki wsparciu finansowemu naszego Stowarzyszenia Opieki Nad Zwierzętami, wyremontowano wiele starych, zardzewiałych, ciemnych boksów. Teraz są to nowoczesne, ciepłe, jasne, wykafelkowane pomieszczenia. Zima w schroniskach jest straszna, duża część psów to stare, porzucone i zaniedbane zwierzęta, o wiele mniej odporne na zimno niż młode osobniki. Bolą ich stare kości, stawy.

Z Waszą pomocą chcielibyśmy zebrać pieniądze potrzebne na zakup materiałów do remontu. Robociznę wykonają pracownicy Miejskiego Zakładu Usług Komunalnych. Chcemy również ocieplić boksy obserwacyjne - te, które zostały wyremontowane, jednak nie ma w nich ogrzewania, a ono bardzo przydałoby się psiakom. Chcemy, aby wszystkie boksy wyglądały jak te, które już udało nam się wyremontować.

Stowarzyszenie Nadzieja na Dom, którego celem statutowym jest pomoc bezdomnym zwierzętom, dzięki zbiórkom pieniędzy jest w stanie wspierać remonty i leczenie zwierząt. To dzięki Waszym wielkim sercom los bezdomnych zwierząt się poprawia. I tym razem prosimy o pomoc. 

Prosimy o wsparcie i pomoc. Każda złotówka jest dla nas bardzo istotna. Nie wiem, co zrobimy bez Waszej pomocy. Pomóżcie nam ocalić boksy, w których mieszkają nasi przyjaciele.

Wsparło 1 077 osób
25 286,33 zł (26,38%)