Dla nowych podopiecznych - nowy rozdział życia

Wsparło 38 osób
1 143 zł (17,58%)
Brakuje jeszcze 5 357 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 23 Kwietnia 2021

Zakończenie: 30 Czerwca 2021

05 Maja 2021, 16:00
Agencja walczy o lepszy los

Nasza nowa podopieczna Atencja zaczyna drogę o nowe życie. Jes stan daje wiele do życzenia, rany na lapach, paury, żebra i kręgosłup na wierzchu, uszy cięte przy samej głowie, cycki zwisające do ziemi - nie raz i nie dwa była maszynka do rozmnażania.

Buda w jakiej mieszkała nawet nie zasługuje na miano budy...

Obecnie pięknie do siebie dochodzi, a co najważniejsze jest mega proludzka, radosna i pełna miłości mimo swojej przeszłości. 

Kilka aktualnych fotek

Dziękujemy za Wasze wsparcie !!

Trudny czas... Psów w potrzebie jest coraz więcej, miejsca i możliwości finansowe się kończą, a one same nie dadzą sobie rady. 

Na nasz pokład dojechały 3 nowe psy w tym tygodniu. Jedną z nich jest sunia zabrana z okropnych warunków, dla której obecnie poszukujemy imienia. To nasza nowa gwiazdeczka, która zaczyna wraz z resztą bezdomniaków swój nowy rozdział w życiu. 

Obecnie pod naszą opieką w hotelu jak i w domach tymczasowych oprócz naszej nowej księżniczki są dwa świeże psiaki oraz Drago, Lucky, Taran, Snikers, Aron, Zorro, Bruno, Zazu, Molly, Cover, Rollo, Lola, Enzo, Zeus, Mokka, Roki, Blamka, Julia, Waka, Elsa. 

Niektóre psiaki są w dożywotnich domach tymczasowych, reszta nadal czeka na adopcje lub swój tymczasowy dom. 

Koszt miesięczny utrzymania zdrowego psa w hotelu bez wyżywienia to ok 500 zł. W związku z tym miesięczne opłaty za sam hotel to ok 6 tys., do tego część psiaków zmaga się z różnymi problemami zdrowotnymi, wymaga kastracji/sterylizacji, opieki dermatologa, fizjoterapeuty, kontroli onkologicznej. Bez Waszej pomocy sami nie damy rady! Obecnie zbiórka powstała na zabezpieczenie miesięczne naszych bezdomniaków i pierwszą pomoc weterynaryjna dla nowych podopiecznych. 

Bardzo prosimy Was o wsparcie! Każdy grosz jest na wagę złota! Ściskamy mocno razem z całą ekipą naszych bezdomniaków. 

Podaj Łapę Bullom 🥰

Pomogli

Ładuję...

Organizator
2 aktualne zbiórki
1 zakończona zbiórka
Wsparło 38 osób
1 143 zł (17,58%)
Brakuje jeszcze 5 357 zł
Wesprzyj