Ocalić Sarę

Wsparło 110 osób
21 077 zł (69,72%)
Brakuje jeszcze 9 150 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 14 Października 2021

Zakończenie: 1 Stycznia 2022

18 Października 2021, 09:37
Życie Sary i Fery

Kochani wykupimy tez Ferę, ale potrzebne sa wpłaty .Czas jest do 20.10.21.Ratujmy jej życie. MOŻE SIĘ UDA, MOŻE ZDAŻYMY WYKUPIĆ SARĘ I FERĘ RAZEM.

Kochani! Dzisiaj z całych sił chcemy ocalić  końskie życie. Życie, które zostało wycenione przez handlarza na 13 tys. zł wraz z transportem do naszej fundacji. Niestety Sara, bo o niej mowa, ma czas tylko do środy - 20.10.2021.

Czy wygra wyścig z czasem, czy zdąży? To zależy tylko od nas ludzi, którzy zechcą pomóc ją wykupić, dokładając grosz do  tej zbiórki. My zapewnimy dla Sary  dożywotnie miejsce i opiekę u nas w fundacji. Ludzie, którzy nas znają, bądź zdążyli w ostatnim czasie poznać wiedzą, że zawsze dążyliśmy do tego celu, by móc ratować także  życie koni. Daliśmy z siebie wszystko, choć nie było łatwo, w końcu się udało, mamy teren i miejsca dla koni w ciepłych boksach stajni.

Jednak najtrudniejsze chyba przed nami, bo musicie  nam wierzyć, bardzo trudno jest wytypować istnienie, któremu możemy ocalić życie. Niestety... ale to tak wygląda. Teraz potrzebujemy także Waszego wsparcia. Działajmy razem.

Jeśli Sara wygra walkę z czasem, odwdzięczy się Wam wszystkim, a nawet każdemu z osobna u nas w fundacji. Oczywiście będziecie mogli ją odwiedzać, a przede wszystkim poznać. Ona jest przecudowna... Sara jest bardzo spokojnym, cierpliwym i cudownym istnieniem, ale czy zdążymy ją ocalić?

W innym przypadku wyjedzie w drogę po śmierć do najgorszego miejsca na ziemi, czyli rzeźni. Sara nie jest zupełnie zdrowa, ma też  nakostniaka, ale na tę chwilę nie jest to aż tak ważne. Ważne, by zdążyć przed śmiercią...

Czy damy radę?

Pomogli

Ładuję...

Organizator
5 aktualnych zbiórek
18 zakończonych zbiórek
Wsparło 110 osób
21 077 zł (69,72%)
Brakuje jeszcze 9 150 zł
Wesprzyj