Operacja oczka bezdomnego kociaka. Pomóż!

Zbiórka zakończona
Wsparło 51 osób
1 461,95 zł (208,85%)

Rozpoczęcie: 30 Czerwca 2020

Zakończenie: 1 Sierpnia 2020

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.
17 Lipca 2020, 12:02
Snapi już po operacji!

Kochani, malutki Snapi już po operacji usunięcia gałki ocznej. Kociak zniósł zabieg dobrze - wszak tylu dobrych ludzi trzyma za niego kciuki . Za tydzień zdjęcie szwów i wtedy powinniśmy poznać całkowity koszt zabiegu. Dziękujemy, że jesteście z nami i że Snapim. 

Pokaż wszystkie aktualizacje

10 Lipca 2020, 09:26
Kociaki po wizycie profilaktycznej, termin operacji umówiony

Kochani, wczoraj kociaki były na wizycie profilaktycznej. Snapi ma już umówiony termin operacji. Serdecznie dziękujemy za tak wielki odzew i wsparcie. Jesteście wspaniałymi ludźmi. Będziemy na bieżąco aktualizować zbiórkę i przekazywać Wam wieści oraz rozliczenia.

Snapi - jeden z czwórki kociaków, które wolno żyjąca kotka urodziła w krzakach. Cała czwórka miała zalepione ropą oczy, zawalone drogi oddechowe. Udało się wyłapać maluchy i kotkę. Rozpoczęło się leczenie. Oczko Snapiego wyglądało źle, ale i tak miał nieco szczęścia. Dla jednego z kociąt było za późno...

Trójka kociaków dobrze zareagowała na leczenie, dzień po dniu była widoczna poprawa. Jednak oczko Snapiego jest tak wyżarte przez herpeswirusa, iż trzeba je usunąć. Dzięki temu kociak będzie mógł komfortowo żyć i trafić do nowego domu. Koszt zabiegu wstępnie został ustalony na 400 zł. Do tego dojdą leki. Resztę kwoty ze zbiórki przeznaczymy na zaszczepienie całej trójki. 

Prosimy o wsparcie. Jesteśmy małym stowarzyszeniem, które działa w małej miejscowości, w terenach wiejskich. Staramy się zmienić los wiejskich kotów i psów, jednak bez Waszej pomocy nie damy rady. Przywróćmy Snapiemu nadzieję na dobry dom już na zawsze!

Poniżej zdjęcia od dnia znalezienia Snapiego aż do chwili obecnej.

Dziękujemy!

Pomogli

Ładuję...

Wsparło 51 osób
1 461,95 zł (208,85%)