Wspólnie ogrzewamy schroniskowe bezdomniaki

Anonimowy Pomagacz


Zima daje o sobie znać coraz mocniej ⛄️❄️ Jednak my - ludzie, nie odczuwamy jej dotkliwie. Możemy przecież ogrzać się w naszym ciepłym domu, posiedzieć pod kocem, podziwiając padający za oknem śnieg. Dla schroniskowych psów nie ma nic przyjemnego w zimie.

Anonimowy Pomagacz

Mimo, że staramy się zapewnić im jak najlepsze warunki, to zwierzęta w schroniskowych boksach marzną. Aktualnie w naszym schronisku przebywa niemal 300 psów, z których tylko garstka seniorów i maleństw ma możliwość zamieszkania w klatkach w budynku. Reszta żyje w boksach, a naszym wspólnym zadaniem jest ocieplenie im tych kilku ciężkich miesięcy życia.

Anonimowy Pomagacz

Psy przebywające niemal całe dnie na zewnątrz potrzebują słomy do swoich bud, co najmniej jednego ciepłego posiłku dziennie, koców i odrobiny ciepła. Tylko dzięki Wam i Waszemu wsparciu możemy przestać choć na chwilę się martwić o to czy damy z siebie wszystko co najlepsze. Słowem, szukamy środków na odwołanie zimy naszym podopiecznym. Oprócz psów pod opieką mamy 20 kotów, kozy, owce, świnie, osiołki, kucyki a nawet wielbłąda Zygiego! Cała ta nasza liczna rodzina bardzo Was potrzebuje.

A na zdjęciu Zygi, który już odlicza dni do wiosny

Bardzo, bardzo dziękujemy ♥️‍

Anonimowy Pomagacz

Wsparli

10 zł

Anonimowa Pomagaczka

5 zł

Anonimowy Pomagacz

105 zł

Gladkowski Piotr

#Ginger
10 zł

Magda

20 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
5 306,71 zł
Wsparło 161 osób