Pomóżcie nam odzyskać nadzieję

Zbiórka zakończona
Wsparły 802 osoby
29 821 zł (99,4%)

Rozpoczęcie: 7 Lutego 2020

Zakończenie: 7 Lipca 2020

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Kochani, pomóżcie nam, proszę odzyskać nadzieję, że to, co robimy, ma nie tylko dla nas jakiś sens, bo nie jesteśmy w stanie już zmagać się z przeciwnościami i brakiem środków na utrzymanie naszych zwierząt, które pochłania co miesiąc bardzo duże kwoty. Proszę - jeśli życie, zdrowie i szczęście uratowanych przed śmiercią, cierpieniem, kalectwem i bezdomnością zwierząt, jest dla Was coś warte, wesprzyjcie tę zbiórkę.

Dzięki Wam mogłyśmy kiedyś wyrwać śmierci konie, krowy, kozy, psy, króliczki oraz wyleczyć ciężko chore zwierzęta, które uległy tragicznym wypadkom, a także przywrócić sprawność tym, którym groziło trwałe kalectwo. Pod naszą troskliwą opieką znajdują się zwierzęta obłożnie chore i takie, których nikt nie chciał.

Mamy ich coraz więcej, bo nie potrafimy odmówić pomocy rozjechanemu psu, który leży na drodze, czy umierającemu w rowie, którego mijają inni, udając, że go nie ma. Opieka nad takimi zwierzętami generuje bardzo duże koszty, a my bez Waszej pomocy nie jesteśmy w stanie jej podołać, więc jeżeli los tych wszystkich zwierząt nie jest Wam obojętny, to gorąco Was prosimy o udzielenie pomocy w ich utrzymaniu!

W związku z dramatyczną sytuacją związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, poważne problemy dotykają także wszystkich organizacji zajmujących się opieką nad zwierzętami, bo takie są niestety konsekwencje, które niesie za sobą zastój gospodarczy. Dlatego jeszcze raz gorąco Was prosimy o przekazanie zbędnego grosika na utrzymanie i bezpieczną przyszłość dla naszych podopiecznych <3

To dla nich:

Pomogli

Ładuję...

Organizator
5 aktualnych zbiórek
63 zakończone zbiórki
Wsparły 802 osoby
29 821 zł (99,4%)